Pirmadienis, 3 spalio, 2022

7 naudingi patarimai, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą be panikos

 

Praktinis vairavimo egzaminas taip pat yra labai brangus: šis mokestis kartu su mokesčiais instruktoriaus mokesčiams reiškia, kad už egzaminą paprastai mokėsite daugiau nei 100 EUR, todėl įsitikinkite, kad jį išlaikėte teisingai. Taip pat rekomenduojama likus valandai iki egzamino užsiregistruoti į paskutinę vairavimo pamoką su kvalifikuotu instruktoriumi, kad atpalaiduotumėte nervus ir pasidalintumėte naujausiais patarimais su instruktoriumi. A vairavimo kategorija yra šiek tiek kitokia, tad apie ją aptarsime kitame straipsnyje. 

 

Septyni patarimai apie praktinį B kategorijos vairavimo egzaminą

 

Šiame straipsnyje apžvelgsime mūsų svarbiausius patarimus, kurie padės jums pasiruošti ir ko tikėtis iš tikro išbandymo. 

 

#1 Patarimas

 

Egzamino dieną eikite į vairavimo pamoką, kad išmoktumėte manevruoti ir paprašykite paaiškinimų apie gerą vairavimo praktiką.

 

#2 Patarimas

    

Kitas puikus patarimas – įsitikinkite, kad prieš egzaminą praėjote pakankamai vairavimo pamokų. Tiesiog nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, kiek vairavimo pamokų reikia išlaikyti vairavimo egzaminą. Nesvarbu, ar pradedate mokytis vairavimo pas profesionalų vairavimo instruktorių, ar esate toje vietoje, kur jums reikia laikyti egzaminą, raskite 10 geriausių vairavimo egzaminų patarimų, patarimų, kaip pasiruošti vairavimo egzaminui, ir patarimų, kaip nustebinti vairavimo egzaminuotoją.

 

#3 Patarimas

    

Labai svarbu tinkamai pasiruošti, o vadovaudamiesi šiais 10 vairavimo egzaminų patarimų turėsite daugiau galimybių išlaikyti vairavimo egzaminą ir įsitikinti, kad laikotės visų vietinių Vašingtono valstijos kelių eismo įstatymų. Negalėsite suklastoti savo kelio gauti vairuotojo pažymėjimą, todėl neskubėkite prieš laikydami testą ir išmokite tinkamai vairuoti.

 

#4 Patarimas

    

Prieš sėsdami prie vairo, galite pradėti nuo vairavimo mokymo kurso, kad išmoktumėte iš pirmo karto sėkmingai išlaikyti vairavimo egzaminą. Jei išlaikėte praktinio vairavimo egzaminą ir jo neišlaikėte, pradėkite įprastą vairavimo kursą iki kito paskyrimo į funkcinį patikrinimą. Nors tai gali turėti įtakos jūsų gebėjimui vairuoti kuo geriau, yra būdų, kaip įveikti nervų galūnėles ir ją įveikti pirmą kartą.

 

#5 Patarimas

    

Po kelių valandų vairavimo pamokų jūsų vairavimo instruktorius gerai supras, ar jūs susidorojate su iššūkiu išlaikyti egzaminą – jis nėra naudingas raginti jus laikyti egzaminą anksčiau – tai tik sugaiš jūsų laiką ir poveikį. jų pažangą ir pakenkti jūsų pasitikėjimui – paprašykite jų sutelkti dėmesį į juos klasėje ir pagalvoti apie pamoką paskutinę minutę prieš kontrolinį darbą, kad nuramintumėte jūsų nervus.

    

Kadangi tarp teorijos ir praktikos egzamino dažnai gali praeiti šiek tiek laiko, prieš įlipant į automobilį kartu su egzaminuotoju, verta patikrinti kelių eismo taisyklių kopiją ir kelio ženklų reikšmę. Prieš pradėdami laikyti praktinio vairavimo egzaminą, turėsite būti išlaikę teorijos ir rizikos suvokimo egzaminą. Nors rezultatai rodo, kad tikimybė išlaikyti vairavimo egzaminą iš pirmo karto yra 1 iš 2, galite pagerinti savo galimybes skaitydami praktinius patarimus.

 

#6 Patarimas

    

DVSA (Vairuotojų ir transporto priemonių standartų agentūra) neskelbia vairuotojų bandomųjų mokymų. Paprastas patarimas, kaip gerai pradėti laikyti vairavimo egzaminą – turėkite laikinąjį vairuotojo pažymėjimą, kol laukiate laukiamajame. Tačiau jei neturite abiejų licencijos pusių, egzamino nelaikysite ir DVLA užtruks maždaug dvi savaites, kol atsiųs jums naują.

#7 Patarimas

    

Praktikuodami manevrus, pvz., statymą lygiagrečiai, parkavimą įlankoje ir kuo dažniau sustodami dešinėje kelio pusėje, galėsite jaustis patogiau laikydami vairavimo egzaminą, ypač jei galite juos atlikti automobilyje, kad ir kur eitumėte. Tačiau per mokyklines atostogas ši taisyklė neturėtų būti taikoma jūsų praktiniam egzaminui, o iš tikrųjų puiku, kad dauguma vyrų ir moterų išvyksta tik šiek tiek vėliau per mokyklines atostogas.

 

Pabaigai

Visi auksčiau paminėti patarimai yra tik mūsų nuomonė, nerekomenduojame pilnai atsiduoti šiems patarimams. Norit sužinoti iš ties profesionalią infomraciją siųlome reiptis į Kelias.net.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos