Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Ar madingi vienodi vestuviniai žiedai?

Vestuvinio žiedo pasirinkimas itin individualus ir vieno teisingo atsakymo čia nėra. Seniau buvo galvojama, kad jaunųjų vestuviniai žiedai turi būti įdealiai vienodi, tačiau šiuo metu vis didesnis dėmesys skiriamas individualiam pasirinkimui.

Moterys renkasi vestuvinius žiedus puošiamus deimantinėmis akutėmis, su inkrustuotais briliantais, modernaus dizaino, o vyrai klasikinius, praktiškus, platesnius. Vienuose žieduose briliantai gali būti kaip smulki detalė, o kituose- pagrindinis akcentas. Nors žiedai bus nevienodi, bet tarpusavyje jie turėtų derėti ir visada bus madingi. Renkantis vestuvinius žiedus, pirmiausia, išsirinkite norimos spalvos auksą, gali būti: raudonas, geltonas, baltas rausvas, ar net juodas. Ypač madingi žiedai, kurie susideda iš kelių spalvų aukso, kai dvi ar tris spalvos persipina viename žiede.
Pasirinkite žiedo rėmelį su matiniu ar blizgiu aukso paviršiumi, su inkrustuotais briliantais, modernaus dizaino. https://auksinesvajone.lt/ziedai/vestuviniai-ziedai

Ar būtina pasipuošti vienodais žiedais?

Moterų vestuviniai žiedai puošti briliantais ar deimantu vis labiau primena sužadėtuvių žiedą, o vyrai labiau mėgsta tradicinius, todėl rinkites tokius žiedus, apie kuriuos svajojate, jie gali būti vienodi ir skirtingi.

Kiek kainuoja klasikiniai vestuviniai žiedai?

Klasikinių vestuvinių žiedų kaina nedidelė, čia svarbiausią vaidmenį atlieka pasirinktas taurusis metalas, žiedo svoris ir jeigu jo puošimui nenaudojami jokie papildomi elementai, pvz.,brangakmeniai, žiedo kaina visada bus mažesnė. Klasikiniai vestuviniai žiedai puikus pasirinkimas, jie visada bus madingi, lengvai derinami prie kitų papuošalų, tokie žiedai netrukdo kasdieniam buities darbams yra patogūs.

Vestuvinių žiedų gamyba pagal individualius užsakymus

Pagal individualius užsakymus gaminami klasikiniai, modernūs ir išskirtinio dizaino žiedai. Gaminami iš balto,raudono, geltono aukso, platinos, sidabro, pagal klientų individualius pageidavimus ar pavyzdžius. Gamyba galima iš klientų arba juvelyro žaliavų, naudojamos naujausios gamybos technologijos ir pritaikomos naujausios mados tendencijos.

Žiedų graviravimas

Vestuviniai žiedai graviruojami, galimi įvairiausi variantai, klientams pageidaujant ant žiedų išgraviruojami vardai, vestuvių data ar palinkėjimas. Jeigu nekyla jokių įdomių minčių, tai bet kada kitą kartą, kai norėsite, visada galite išgraviruoti.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos