Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021

Arbatos ir kavos pasirinkimas – labai subtilus

Arbata ir kava – nepaprastai populiarūs gėrimai. Tikriausiai susimąstėte, kad vietoj kvietimo susitikti dažnai minima kava arba arbata:

Gal kavos?

Gal kada išgerkim kavos?

Reikėtų kada susitikti, išgerti arbatos…

Gal kada puodelio kavos?

Būtų įdomu pasikalbėti prie arbatos puodelio…

O gal kada susitinkam? Nueinam kavos?

Tokios ir daug kitų formuluočių leidžia suprasti, jog bendravimas = kava, arbata. Nepaisant to, ar šiuos gėrimus mėgstate, nepaisant konkrečių arbatos bei kavos rūšių, verta pasakyti, jog pasirinkimas – itin subtilus. Kai kada atrodo, jog tam tikra rūšis (pvz., Americano) patinka, bet sunku įvardyti, kuo. Arba dažniausiai renkatės žalią arbatą, bet sudėtinga paaiškinti, kodėl. Tačiau ieškant skanaus gurkšnio neprošal suvesti adresą PasaulisDelne. Čia, arbatos ir kavos kategorijoje, yra šio bei to neprasto… Galima atrasti puikų pasirinkimą, džiuginsiantį kaskart padarius pertraukėlę ar pasikvietus bičiulių.

Puiku, kad galima rinktis ne vieną rūšį, bet šiaip jau dėl skonio nesiginčijama. Pavyzdžiui, vienas kavinėje nuolat užsisako kapučiną, o kitas – juodos arbatos. Tačiau tai labai tikslinga priežastis apsirūpinti ne vienos rūšies arbata bei kava – kad kiekvienas apsilankęs bičiulis galėtų mėgautis į sveikatą.

Kaip tikriausiai pastebėjote, arbata neretai tampa dovana. Taip yra dėl kelių priežasčių:

  1. Jauku. Tarsi įteikiate kitam žmogui jaukumą.
  2. Kvapnu ir skanu. Tiek daug skonių! Tiek daug aromatų!
  3. Nebrangu, užtat subtilu.
  4. Platus skirtingų rūšių ir skonių pasirinkimas.
  5. Praktiška ir gražiai supakuota.

Šių šešių punktų pakanka, kad galėtume teigti, jog dovana – į dešimtuką. Paradoksas: skonis – subtilus dalykas, bet vis dėlto dovanoti ką nors skanaus paprastai pasirodo kaip nepriekaištingas variantas. Tad kai kitą kartą artėjant kokiai progai mąstysite apie dovaną, ko gero, pagalvosite ir apie kokią „Lavazzą“…

Šalta, snieguota žiemos diena… Darganoto pavasario pietūs… Pietų pertrauka biure… Smagi vakarienė lauko kavinėje kurorte… Ir puodelis aromatingo gėrimo, maloniai nuteikiančio ir įkvepiančio bendrauti, dalintis mintimis, tiesiog atsipūsti… Subtilu ir taip gera…

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos