Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Automatiniai kiemo vartai

Poreikis išlipti iš automobilio, norint atidaryti vartus, ypač šaltuoju ar lietingu metu, erzina daugelį. Šiandien problemą lengva išspręsti naudojant automatinius vartus, kurie valdomi nuotoliniu būdu. Automobilio vairuotojas gali atidaryti duris neišlipdamas iš automobilio.
Varstomųjų vartų konstrukcijos yra labai paklausios tarp nuosavų namų savininkų. Tam yra daugybė priežasčių: tokius vartus lengva montuoti, patogu valdyti, jie patikimi ir ilgaamžiai. Kas yra svarbu daugeliui, jie yra nebrangūs. Durys gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų: metalo, medienos, skardos net ir plieno.Vartotojus suvilioja gamybos paprastumas, atsparumas įsilaužimams.ir priimtina kaina.

Automatinių vartų konstrukcijos yra pakankamai kompaktiškos, nereikia specialios priežiūros ir yra patvarios. Juose yra dvi elektrinės pavaros su nuotolinio valdymo pultu, saugumo sumetimais yra sumontuoti fotoelementai.

Vienas niuansas lemsiantis apsisprendimą – norint atidaryti vartus reikia laisvos vietos kieme arba yra galimybė sumontuoti vartų atsidarymą į išorinę pusę. Todėl, jei nepakanka vietos, žmonės pasirenka stumdomus vartus. Be to, žiemą teritorija prieš vartus turi būti nuolat valoma, kitaip jų bus neįmanoma atidaryti. Tačiau trūkumai tuo ir baigiasi.

Vartų automatika itin išmani. Jei tarp atvartų atsiranda žmonių ar pašalinių daiktų, vartų judėjimas sustoja. Atidarymo signalas dėl trikdžių gaunamas iš nuotolinio valdymo pulto.
Kaltiniai vartai atrodo labai gražūs ir elegantiški. Bet jie yra labai brangūs ir sunkūs, todėl padidėja atramų apkrova. Struktūriškai varstomi vartai yra pora varčių, pritvirtintų prie stulpų. Automatinis atidarymas gali būti atliekamas į išorę arba į vidų. Durys gali būti atidaromos 90 ° ar daugiau.

Galų gale dabar nereikia palikti automobilio ar namo, kad atidarytumėte ar uždarytumėte vartus. Sklandus ir tylus valdymas yra ne tik patogus, bet ir prailgina konstrukcijos tarnavimo laiką. Atidarymo metu sistema sulėtėja, o tai prailgina jų tarnavimo laiką.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos