Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Baldininkų patarimai tobulos virtuvės kūrimui

Virtuvės interjero kūrimas – sunkus ir atsakingas darbas, reikalaujantis suderinti funkcionalumą, ergonomiką ir estetiką. Džiugu tai, kad įmonės specializuojasi virtuvinių baldų gamyba ir gali pasiūlyti individualius lūkesčius atitinkančius projektus. Tai leidžia planuoti maksimaliai išnaudotos erdvės virtuves, kuriose dera praktiškumas ir nepriekaištingas stilius. Tiesa, kad būtumėte patenkinti rezultatu ir virtuvės interjeru, baldų kokybe ir virtuvinės technikos funkcionalumu džiaugtumėtės ne vienerius metus, rinkitės baldų gamybos profesionalus.

 

Interjero kūrimo užduotys

Virtuvės interjero planavimas pradedamas nuo tinkamų baldų ir apdailos sprendimų parinkimo. Šiame etape būtina atsižvelgti į virtuvės erdvės dydį. Mažoms virtuvėms siūloma rinktis daugiafunkcius baldus ir šviesių, pastelinių spalvų apdailos medžiagas, kurios vizualiai didintų aplinką. Ekspertai teigia, kad puikus sprendimas – blizgūs ir šviesą atspindintys paviršiai. Jei erdvė itin didelė, galite kur kas drąsiau eksperimentuoti ir įgyvendinti originalius interjero dizaino sprendimus. Siūlome rinktis tamsesnius tonus, kurie suteiks subtilios elegancijos ir suteiks erdvei išbaigtumo.

Rinkdamiesi apdailos medžiagas ir baldus, nepamirškite, kad virtuvė yra nuolatos veikiama įvairių temperatūrų, staigių oro pokyčių ir drėgmės, todėl visi paviršiai turėtų būti atsparūs minėtiesiems rodikliams ir užtikrinti patogų naudojimą, paprastą priežiūrą. Pvz., virtuvės sienų plytelės turėtų būti lengvai valomos. Galima rinktis ir plaunamus tapetus ar dažus, kuriuos nesunku išvalyti ir atnaujinti.

 

Baldai ir buitinė technika

Ieškodami baldų, pagalvokite apie jų stilių. Individualius pirkėjų lūkesčius atitinkanti BALDITA siūlo tiek klasikinius, tiek modernius virtuvės baldus. Stenkitės išlaikyti harmoningą stilių, kuris derėtų prie visos gyvenamosios atmosferos. Investuokite tik į aukštos kokybės baldus, kad būtumėte tikri jų eksploatacija ir funkcionalumu, pvz., turite būti tikri, kad stalčių uždarymo mechanizmai po metų nepradės girgždėti. Pirkdami buitinę techniką, rinkitės žinomo ir rinkoje palankiai vertinamo gamintojo įrangą, kuriai suteikiama ilgametė kokybės garantija.

 

Spalvos ir aksesuarai

Virtuvės interjero kūrimui svarbu apsispręsti dėl šioje erdvėje dominuojančių spalvų. Nors pastaraisiais metais išpopuliarėjo ryškios spalvos, ekspertai teigia, kad savarankiškai planuoti ryškų interjerą yra rizikinga – spalvų gausa ar jų intensyvumas gali pradėti varginti ir erzinti akis. Jei norite ryškumo ir išskirtinumo, siūlome rinktis pastelines spalvas, tačiau prie jų derinti ryškiaspalvius aksesuarus, pvz., ryškią gėlių vazą, ryškius dubenėlius, užuolaidas ar žaismingas stalo servetėles.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos