Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Dovanos vyrams – patogu ir praktiška

Dovanoti visada yra gera. Dovanoti savo vyrui, draugui ar tėčiui – dar geriau. Daugelis vyrų mėgsta praktiškas dovanas. Vyrų, skirtingai nei moterų nevilioja statulėlės ar kiti namų interjero elementai. Tad ką dovanoti vyrui, kad dovana būtų naudinga, funkcionali ir patogi? Štai keletas idėjų!

Rankinė

Ne visi vyrai nešioja rankines. Tačiau jei žmogus, kuriam ketinate dovanoti dovaną mėgsta šį vyrišką aksesuarą, tai gali būti puikus dovanos variantas. Pagalvokite kokio stiliaus rankines mėgsta vyriškis, koks jo mėgstamas aprangos kodas. Vyriškų rankinių dizaino ir medžiagų pasirinkimas yra pakankamai platus, tad čia nesunkiai galima rasti tinkamiausią modelį. Beje, nepamirškite ir kokybės klausimo. Kokybiška natūralios odos rankinė ne tik ilgai tarnaus, bet ir primins apie jus ne vienerius metus.

Piniginė

Piniginė yra kiekvienam vyrui būtinas aksesuaras. Rinkdami ją savo artimam žmogui taip pat pagalvokite apie jo skonį ir įpročius. Galbūt pastebėjote kokio tipo piniginę naudoja vyriškis. Tuomet bus lengviau išsirinkti tarp nedidelės vos vieno skyriaus ar talpios piniginės su daug atskirų skyrių.

Kvepalai

Kvepalai yra viena iš populiariausių dovanų bet kokia proga. Be abejo, ji tinka ir vyrams. Tačiau čia turite būti labai atsargūs. Tai ne tik praktiška, bet ir itin asmeniška dovana. Juk kiekvienas turi savitą skonį kvepalams ir galbūt jums patinkantis kvapas dovanos gavėjui gali būti visiškai netinkamas. Tad šį variantą verta rinktis tik jei tiksliai žinote vyro mėgstamus kvapus, o dar geriau, mėgstamus kvepalus. Tik tuomet tikrai neprašausite pro šalį.

Šios populiariausios praktiškos dovanos nudžiugins bet kurį vyrišką. Svarbiausia yra jas tinkamai išrinkti, pasikliauti savo nuojauta ir atsižvelgti į dovanos gavėją.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos