Penktadienis, 21 sausio, 2022

Fizinio asmens bankrotas padeda išvengti skurdo?

Nuo 2013-ųjų metų Lietuvoje suteikiama galimybė bankrutuoti ne tik juridiniams, tačiau ir fiziniams asmenims. Nors jau kelerius metus galime džiaugtis šia galimybe, tačiau nemaža dalis lietuvių dar vis sunkiai suprasta, kaip veikia šis įstatymas. Puiku, kad yra nemažai įmonių, kurios teikia fizinių asmenų bankrutavimo paslaugas. Tai leidžia patogiai ir greitai susirasti reikalingą informaciją, tinkamai atlikti visus veiksmus ir išvengti sunkios finansinės naštos. Asmensbankrotas.lt – geriausia išeitis.

fizinio asmens bankrotasDaugelis sutinka, kad asmens bankrotas gali padėti išvengti skurdo nuo kurio nei viens iš mūsų nėra apsaugotas. Svarbiausia yra tinkamai bankrutuoti ir tuo pačiu suprasti, kad sąžiningai pačiam nebepavyksta susitvarkyti su finansinėmis problemomis.

Asmensbankrotas.lt nurodo, kad šio proceso tikslas yra užtikrinti, kad asmeniui pavyks išvengti skurdo ir po truputį jam sėkmingai pavyks susidoroti su finansine našta. Visą laiką, kol pinigai turi būti gražinami, atsakingas asmuo prižiūrės, kad Jums pavyktų sėkmingai tai daryti. Jeigu nuspręsite užsiimti nelegalia veikla ir iš to išgauti daugiau pinigų – tokiu atveju bankroto atvejis bus panaikintas ir turėsite grąžinti visą nurodytą skolą. Taigi, labai svarbu remties įstatymais ir jų nepažeisti.

2013-ųjų metų duomenimis, Lietuvoje buvo bankrutavę 5 400 lietuvių. Palygins su mūsų šalies piliečių skaičiumi – tokia statistika yra gana normali. Tiesa, nemaža dalis žmonių iki šiol vis dar tiksliai nežino, kaip galima būtų bankrutuoti ir kur reikia kreiptis jeigu Jums iškilo toks poreikis. Tiesa, bankrutuoti galima vieną kartą per dešimt metų, tad labai svarbu, kad jis įvertintų savo galimybes ir kai praeis penkių metų laiko tarpas po to, kai jis nustojo laikytis plano, vėl stabiliai stovėtų ant kojų.

Jeigu norite, kad bankrutuoti būtų paprasta – tokiu atveju kreipkitės į atsakingus asmenis, kurie Jums gali padėti susitvarkyti su visa dokumentacija ir tuo pačiu teisme apgintų Jūsų poziciją bei padėtų atrasti patraukliausią mokėjimo planą.

Atsakingai valdykite savo finansus ir neteks susidurti su finansinis problemomis. Svarbiausia reguliariai skaičiuoti, kad vėliau visi “galai sueitų į vieną”. Asmensbankrotas.lt – gali būti ir Jūsų pasirinkimas.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos