Antradienis, 9 rugpjūčio, 2022

Ilgalaikės paskolos internetu!

Ilgalaikės paskolos internetu šiuo metu suteikiamos bene geriausiomis kainomis! Prisimenate kai ilgalaikės paskolos internetu geriausiomis kainomis būdavo suteikiamos tik bankuose? Nepamirškim, kad norėdami gauti didesnę paskolą, vis tiek tekdavo vykti į artimiausią banko padalinį ir raštu pasirašyti sutartį. Be pigiausių ilgalaikių paskolų bankuose, taip pat pigiai jas buvo galima gauti kredito unijose. Tiesa, kredito unijos neturėdavo gerai išvystytų savo informacinių interneto svetainių, tad norint gauti betkokią paskolą, tekdavo keliauti į pačią kredito uniją. Gaila, bet tuo metu jokia kredito unija neteikdavo paskolų internetu. Bėgant metams tiek kreditų unijos, tiek greitųjų kreditų bendrovės sumažino savo paslaugų įkainius, kad dabar pasiskolinti vos ne bankinėmis sąlygomis galima daugelyje bendrovių. Taip pat paskolų įkainių kritimą lėmė ir tai, jog vis daugiau žmonių pradėjo skolinti savo asmenines lėšas per tarpusavio skolinimo platformas. Žmonės, priešingai, nei greitųjų kreditų bendrovės gali pasiūlyti netgi didesnes paskolas ilgesniam laikotarpiui. Šiuo metu populiariausiose tarpusavio skolinimosi platformose galima pasiskolinti iš žmonių net iki 10 000 eurų 5 metų laikotarpiui.

Ilgalaikės paskolos iš žmonių

Ilgalaikės paskolos iš žmonių taip išpopuliarėjo, kad šiuo metu jos yra vienos rimčiausių konkurenčių greitųjų kreditų bendrovėms. Didelį konkurencinį pranašumą tarpusavio skolinimosi platformose sudarė itin puikios paskolų sąlygos. Dabar kai kuriose greitųjų kreditų bendrovėse maksimali skolinimosi suma nesiekia net 5000 eurų, o tarpusavio skolinimosi platformose žmonės gali pasiskolinti net iki 10 000 eurų. Ir tai tik vartojimo paskoloms taikomas limitas! Vartojimo paskolos galima pasirinkti net penkerių metų gražinimo terminą! Taip pat šios platformos nariai teikia paskolas nekilnojamojo turto įsigijimui! Dar viena, bene pigiausia paslauga – paskolų refinansavimas. Asmenys pageidaujantys refinansuoti savo senus įsipareigojimus, šiuo metu gali pasinaudoti itin palankiomis sąlygomis, kurios garantuotas sumažintų finansinę naštą dėl dabartinių įsipareigojimų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad visos paskolos tiek bankuose, greitųjų kreditų bendrovėse, kredito unijose, tarpusavio skolinimo platformose yra suteikiamos tik atitikus visus mokumo patikrinimo kriterijus.

Ilgalaikės paskolos bedarbiams

Šie kriterijai pagrinde – asmuo, norintis gauti paskolą privalo būti nuolatinis Lietuvos gyventojas gaunantis tvarias pajamas ir jo mėnesinės išlaidos negali viršyti 40% jo mėnesinių gaunamų pajamų.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos