Penktadienis, 21 sausio, 2022

Jokių kelionių nevalia planuoti atmestinai

Artimiausių šalių pasirinkimas atostogoms ar trumpam poilsiui yra dažnas ne dėl to, kad keliaujantys turi mažą biudžetą, o dėl to, kad ir tose šalyse tikrai yra į ką pažvelgti. Tuo labiau, kad skirtingais metų laikais vyrauja skirtingos šventės ir kiti renginiai. Tad, jeigu norite maloniai praleisti laiką, tai dar nereiškia, kad turite ieškoti lėktuvų bilietų į tolimas šalis – pasižiūrėkite ką gali pasiūlyti mūsų kaimynai! Tiesa, kelionių ekspertai pataria visada kruopščiai peržiūrėti kelionių portaluose esančią informaciją ir aišku – pasiūlymus. Reikia būti atsargiems, nes yra tokių portalų, kurie siekia išvilioti pinigus.

Kalbant apie keliavimą į artimas šalis, būtina suprasti, kad keliavimo metodų yra ne vienas ir ne du. Tikrai nereikėtų galvoti, kad visada tik lėktuvu galima pasiekti tam tikras šalis greičiau ir pigiau. Netgi autobusais dabar nuvykti į Latviją, Estiją ar Lenkiją galima už gana mažą sumą. Viskas ko jums reikia – pasižiūrėti į patikimų skrydžių bendrovių pasiūlymus arba dairytis į kitus kelionių organizatorius, kurie turi gerą reputaciją.

Keliauti į Rygą nėra sudėtinga, ir kaip minėta, tai padaryti galima tiek lėktuvu, tiek antžeminiu transportu. Renkantis skrydžius, būtina atsižvelgti į tai, kad kainos gali skirtis pagal oro uostus. Tarkime, vieni lėktuvų bilietai gali būti pigesni, o kiti brangesni, nepaisant to, kad galutinis taškas bus tas pats. Aiškiau kalbant, lėktuvų bilietai Kaunas – Ryga maršrutu gali būti pigesni arba brangesni nei skrendant iš Vilniaus.

Lėktuvų bilietų kainoms įtaką dar daug faktorių. Aišku, labiausiai reikia išskirti skrydžių klasę. Jeigu skrendate pirmąją klase – mokėsite didesnę sumą, o skrendant ekonomine – mažesnę. Tai yra suprantama. Tačiau kalbant apie laiką, jūs galite kaip reikiant išlošit. Pavyzdžiui, jeigu pasirinksite bilietus užsakyti dabar, o išvykimas bus kitą mėnesį, tikėtina, kad mokėsite nemažą sumą. Tačiau, jeigu bilietus užsakote dabar ir išvykstate rytoj, nemaža tikimybė rasti vos kelis eurus kainuojančius skrydžius. Supraskite – paskutinės minutės kelionės yra pačios pigiausios.

Kaip bebūtų, jeigu planuojate kelionė kaimyninę šalį, tai dar nereiškia, kad planuoti viską reikia atmestinai.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos