Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Ką išduoda raukšlės ant veido?

Raukšlių atsiradimas yra neišvengiamas procesas kiekvieno žmogaus gyvenime. Pirmosios raukšlės atsiranda 25 – 30 gyvenimo metais, o laikui bėgant jų daugėja. Ypač raukšlių atsiradimui jautrios moterys. Dažnai moterys ne tik ieško geriausių būdų kovoti su raukšlėmis, domisi kaip atliekamas raukšlių šalinimas, bet ir pagalvoja apie jų atsiradimo priežastis. Tad ką gi reiškia šie laiko ženklai ant veido?

Amžius

Žinoma, pirmiausia pagal raukšles galima spręsti apie žmogaus amžių. Bėgant metams raukšlių ne tik daugėja, bet jos tampa gilesnės ir ryškesnės.

Emocijos

Raukšlės susiformuoja ne tik dėl savaiminių odos pokyčių, bet ir dėl emocijų. Kiekviena emocija ir jausmas atspindimas žmogaus mimika. Juk kai šypsomės mūsų lūpų padėtis įtakoja raukšlelių prie lūpų susidarymą. Ne veltui šios raukšlės vadinamos juoko raukšlėmis. Tuo tarpu linkusiems mąstyti suraukiant antakius žmonėms dažniausiai raukšlės atsiranda būtent tarp antakių.

Rūpinimasis savimi

Vienareikšmiškai teigti, kad raukšlės parodo rūpinimosi savimi lygį, negalima. Tačiau iš dalies raukšlių kiekis priklauso ir nuo to,kaip moteris ar vyras prižiūri savo odą. Nuolat naudojant tinkamas kosmetikos ir odos priežiūros priemones raukšlės būna ne tokios ryškios ir gilios. Na, o esant norui, galima pasinaudoti ir estetinėmis procedūromis.

Raukšlių atsiradimą taip taip pat įtakoja žalingi įpročiai. Rūkymas ir dažnas alkoholio vartojimas kenkia ne tik dantims ir vidaus organams, bet ir odai. Tad norint, kad veido oda kuo lygesnė, svarbi yra sveika gyvensena. Buvimas gryname ore, sportas, sveika mityba, tinkamas pastovus režimas yra vieni iš būdų kaip rūpintis savo oda ir gera savijauta.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos