Sekmadienis, 17 sausio, 2021

Ką reikia žinoti apie padangų pirkimą internetu?

Teisingas automobilio padangų pasirinkimas garantuoja vairuotojo ir automobilio saugumą Renkantis ratus ir diskus, turite vadovautis tik gamintojo techninėmis rekomendacijomis.
Norėdami teisingai pasirinkti padangas, turite žinoti aiškius parametrus, nes per plačios padangos gali sukelti netinkamą stabdžių sistemos veikimą, o siauros – padidinti guolio apkrovą. Norint išvengti minėtų problemų, reiktų ratus ir padangas derinti prie automobilio modelio.

Jei neturite laiko savarankiškai apsilankyti parduotuvėse, idealus sprendimas būtų pasinaudoti internetinės padangų parduotuvės paslaugomis, kur atstovaujami įvairūs prekės ženklai i galite iškart pasirinkti padangas, nurodydami savo automobilio modelį.

Renkantis continental ar bet kurias kitas padangas, reikia atsižvelgti į šiuos parametrus:
sezoniškumas;
apsaugos tipas;
padangos plotis;
profilio aukštis;
apkrovos indeksas;
greičio indeksas ir kt.

Renkantis padangą jūs žinote, ar jums reikia žieminių, ar vasarinių padangų. Žieminės padangos turi būti pažymėtos snaigės piktograma arba raidėmis M + S arba M.S
Protektoriaus raštas yra simetriškas arba asimetriška. Simetriškas nekryptinis protektorius yra paprasčiausias pagrindinis protektoriaus tipas, šios padangos yra labiausiai paplitusios. Protektoriaus kryptingumas pirmiausia padidina jo gebėjimą efektyviai nutekėti vandeniui.
Jei jau turite ratlankius, kuriems pasirenkate padangas, padangos ratlankio skersmuo turi būti toks pats kaip ratlankio skersmuo.

Padangos plotis yra pirmasis skaitinis indeksas, atsispindintis padangų žymėjime. Jis nurodomas milimetrais: 185/70 R14 padangos plotis yra 185 milimetrai. Tai pirmasis parametras, kuris gali skirtis renkantis padangas konkrečiam ratui ar automobiliui.

Profilio aukštis arba serija yra antrasis indeksas, atsispindintis padangų žymėjime. Jis nurodomas padangos pločio procentais: tai yra sekcijos aukščio ir pločio santykis procentais.
Apkrovos indeksas yra parametras, atspindintis didžiausią leistiną padangos apkrovą jos veikimo metu. Tai žymima skaitmeniniu indeksu, ji nurodoma po padangos geometriniais parametrais
Greičio indeksas yra parametras, atspindintis didžiausią leistiną greitį, kuriuo padanga išlaiko savo eksploatacines savybes.

Internetinės parduotuvės pasižymi dideliu produktų asortimentu, paprastumu ir patogumu klientams pasirinkti.

Paskutiniai įrašai

Šildymas oras-vanduo

Panašios naujienos