Sekmadienis, 17 sausio, 2021

Kaip namuose išvalyti auksinius auskarus?,

Auksinius auskarus gali nešioti ne tik moterys, bet ir vyrai. Laikui bėgant ant gaminio gali atsirasti apnašų ir nešvarumų, todėl svarbu žinoti, kaip namuose valyti auksinius auskarus.
Auksiniai papuošalai negali turėti jokio kontakto su rūgštimis ir šarmais. Šie komponentai yra įvairiuose plovikliuose ir milteliuose. Negalima aukso dirbinių valyti nagų lako valikliu, nes atsiranda juodos dėmės.

Auksiniams papuošalams kenkia saunos ir soliariumai, todėl ten lankantis, aukso dirbinius reikia nusiimti.
Negalima auksinius auskarus ir kitus auksinius papuošalus laikyti kartoninėse dėžutėse, nes šioje medžiagoje yra sieros, dėl kurios papuošalai pajuoduos.

Laikas nuo laiko auksinius papuošalus reikia nuvalyti.
Auskarus, reikia valyti flaneline servetėle. Naudojant šiurkštų veltinį, gaminio paviršiuje atsiras įbrėžimų ir kitų mechaninių pažeidimų.

Po kiekvieno nuėmimo nuvalykite auskarus, kad pašalintumėte prakaito ir kosmetikos pėdsakus.
Jei auskarai dekoruoti akmenimis, tada po jais esančioje vietoje kaupiasi nešvarumai, kuriuos reikia pašalinti. Norėdami nuvalyti, naudokite įprastus medvilninius tamponus ir amoniako tirpalą. Pamirkykite lazdeles amoniaku ir nuvalykite nešvarias dėmes.

Papuošalai su akmenimis turi būti valomi specialiu būdu. Brangieji akmenys skiriasi tankiu ir pagal šį kriterijų jie klasifikuojami kaip kieti ir minkšti. Valymo būdas taip pat turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant į kietumą.
Yra begalę valymo būdų, kuriuos kiekvienas sau prisitaiko kaip geriausią. Galite paruošti muiluotą tirpalą, kuriame panardinsite papuošalus. Norėdami išvalyti problemines vietas, naudokite seną dantų šepetėlį.

Kiaušinio baltymas ir nedidelis alaus kiekis padės grąžinti auskarams pirminį grynumą ir blizgesį. Uždėkite nedidelį mišinio kiekį ant flanelinės servetėlės ir nuvalykite gaminį.
Paruoškite svogūnų sultis. Nuvalykite juo gaminį, tada kruopščiai nuplaukite ir nuvalykite minkštu medžiagos gabalėliu.

Patraukli auksinių auskarų išvaizda priklauso nuo tinkamos priežiūros.

Paskutiniai įrašai

Šildymas oras-vanduo

Panašios naujienos