Šeštadienis, 21 gegužės, 2022

Kaip pasirinkti indus šventiniam stalui?

Ieškote kalėdinio stalo dekoravimo idėjų? Padėkite maistą švenčių centre, naudodamiesi šiomis nuostabiomis Kalėdų stalo dekoravimo idėjomis.

Ir kad ir kaip atrodytų 2022-ųjų Kalėdos naujajame įprastume, tai vis tiek gali būti proga pasipuošti – net jei svečių mažiau. Kadangi didžioji šventinio sezono dalis yra susijusi su maistu ir gėrimais, nenuostabu, kad Kalėdų vakarienė daugeliui iš mūsų yra svarbiausias dalykas ir didžioji dalis švenčių. Todėl būtinai pasinaudokite šia galimybe parodyti savo stiliaus įgūdžius ir sukurti stebuklingą stalviršį, kuris tikrai nustebins savo svečius.

Dažnai apie tai net nesusimąstome, tačiau didžiulę reikšmę mūsų kalėdiniam stalui turi ir mūsų naudojami indai. Pavyzdžiui, iittala indai yra vienas iš geriausių pasirinkimų stalo papuošimui.

Iittala prekinio ženklo specifika

Iittala prekinis ženklas yra laikomas vienu iš seniausių, tačiau tuo pačiu metu ir vienu iš patikimiausių indų linijų visame pasaulyje. Įkurtas dar XIX amžiuje Suomijoje, jo gaminiai nuo seno pasižymėjo unikaliu grožiu, tačiau tuo pat metu ir puikiu funkcionalumu.

Mat šie indai ir indų rinkiniai pagrinde yra gaminami iš stiklo. Stiklas kaip žaliava indų gaminime yra naudojama nuo pačių seniausių laikų vien dėl to, kad jo pagalba galima sukurti išties unikaliai atrodančius, tačiau tuo pačiu metus ir praktiškus indų variantus.

Verta žinoti, jog įmonės įkūrėjai taip pat buvo patyrę darbo su stiklu specialistai, todėl jie puikiai žinojo kas yra reikalinga norint sukurti patrauklius ir žmonių perkamus indų variantus.

Dizaino filosofija

Jų dizaino filosofija taip pat buvo palyginus unikali. Užuot nuolat eksperimentavus ir bandžius keisti savo indų dizainų kalbą, Iittala produkcija visuomet pasižymėdavo estetiniu paprastumu nepamirštant funkcijos.

Tai puikiai įvardija ir vieno iš įkūrėjo įvardytas įmonės motto, kas reikšdavo, jog pats klientas turi būti dizaineris o ne gamintojas, o pateikiami indai turi būti lengvai pritaikomi, prie bet kokios aplinkos.

Keletas patarimų, kuo turėtų pasižymėti indai šventiniam stalui

Estetinis patrauklumas

Savaime suprantama, grožis ir estetika čia atliks itin svarbų vaidmenį, ypač kuomet kalba eina apie šventinį stalą. Jūsų perkamas indų komplektas turėtų puikiai derėti prie jūsų kuriamo vaizdo, o svarbiausia išlaikyti vientisą tematiką.

Funkcionalumas ir praktiškumas

Kitas ne ką mažiau svarbus dalykas yra funkcija. Nieko gero iš estetikos nesigaus jeigu indai paprasčiausiai nebus patogūs naudoti valgymui ar gėrimui, todėl svarbu rasti tą variantą kuris gali būti tiek patrauklus, tiek tinkamas naudoti.

Universalumas

Nors šventiniai indai dažniausiai naudojami tik per šventes, perkant indų komplektą, ko gero, norėsis universalaus sprendimo kuris bus tinkamas ne tik per šventes. Įsigyti indus kurie džiugins kiekvieną dieną, norėtų visi, todėl būtina surasti variantą kuris gali pasiūlyti būtent tai.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai aptarėme Iittala indus ir bendrus faktorius būtinus tinkamiems šventiniams indams. Galima sakyti, jog svarbu yra tiek funkcija, tiek estetika, tačiau universaliausias pasirinkimas būtų tie indai kurie džiugins mus visus metus.

Paruošta pagal minimalist-store.com informaciją.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos