Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Kapaviečių tvarkymas dabar gali būti atliekamas ir specialistų

Niekaip nerandate laiko nuvykti į kapines ir sutvarkyti artimo žmogaus kapavietę? O žinojote, jog šiuo metu kapaviečių tvarkymas gali būti patikėtas ir tam tikriems paslaugų teikėjams? Aiškiau kalbant, dabar Lietuvoje yra galimybė užsisakyti kapaviečių tvarkymo paslaugas. Šiomis paslaugomis galima pasinaudoti kone kiekviename mieste. Tad, jeigu baiminatės, kad kažkuris kapas bus per daug apleistas, tai nedelsiant pradėkite domėtis šiomis paslaugomis, jeigu patys visko atlikti negalėsite. Būtina žinoti, kad kapų tvarkymo paslaugas dabar teikia daug bendrovių bei privačių asmenų, tačiau rinktis turėtumėte tą, kuris siūlo mažiausias kainas už keliones. Aiškiau kalbant, kapų tvarkymo paslaugų kainos priklauso nuo kelių faktorių, kurie pateikiami žemiau.

Kapaviečių tvarkymas kituose miestuose gali būti brangesnės.

Jums reikia žinoti tai, kad ne visi kapų tvarkymo paslaugas siūlantys specialistai vyksta į kitus miestus už tą pačią sumą. Kiekvienas šių paslaugų teikėjas įvertina paslaugų įkainį individualiai. Pavyzdžiui, jeigu šias paslaugas siūlanti bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau norite, jog ji vyktų į uostamiestį ir ten sutvarkytų kelis kapus, tai logiška, jog mokėsite kiek didesnę kainą. Kodėl? Todėl, kad šiems paslaugų teikėjams atsiras papildomos išlaidos dėl kelionių pirmyn ir atgal. Jums tiesiog prisidės mokestis ir tiek. Žinokite tai, kad kuo didesnį atstumą turės nuvykti paslaugų teikėjai, tuo daugiau mokėsite.

Pabrėžtina, kad skaičiuojant kelionės mokestį neretai įskaičiuojamos ne tik kelionės sąnaudos, bet ir valandiniai įkainiai. Paprasčiausiai, jeigu šiems paslaugų teikėjams teks keliauti kelias valandas, tai jums gali tekti už tas valandas sumokėti tarsi už atliktą darbą.

Jeigu kapaviečių tvarkymas vyks ne vieną dieną, tuomet kaina išauga kaip reikiant.

Labai svarbu pabrėžti, kad nuo kapaviečių būklės irgi priklauso daug kas. Jeigu kapas yra apleistas visiškai ir jo restauravimui pririeks net ne vienos dienos, tai jums teks sumokėti gana nemažą sumą. Pigiau apsieina tie, kurie užsisako tik minimalius darbus, kuriuos būtina atlikti kasmet. Kuo mažiau darbo bus tvarkant kapavietes, tuo mažiau teks mokėti už atliktus darbus, nes tiesiog jų bus mažiau.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos