Sekmadienis, 17 sausio, 2021

Kas yra nuolatiniai plaukų dažai?

Kiekviena moteris kuo ilgiau nori išlikti jauna ir atrodyti nepriekaištingai. Tačiau labiausiai mūsų amžių išduoda du pagrindiniai dalykai: oda ir plaukai. Tad šį kartą plačiau pakalbėkime apie plaukus ir plaukų dažus. Tad renkantis plaukų dažus tikrai sukasi galva nuo jų plataus pasirinkimo. Ko tik nėra šiuo metu rinkoje, tai ir specialūs purškalas-plaukų dažai, kurie momentiškai gali paslėpti nuaugusias plaukų šaknis ir padengti net žilus plaukus. Taip pat apstu ir įvairių pasirinkimų, kurių sudėtyje nėra amoniako, kaip žinia, labiausiai sausinančio mūsų plaukus. Sunku net apsispręsti, ką rinktis.
Geriausia reiktų pasitarti su savo kirpėja, kuri įvertinus jūsų plaukų būklę, rekomenduos jums labiausiai tinkančias priemones, kurias galima įsigyti iš profesionalios kosmetikos platintojų ar specializuotų parduotuvių. Taip plaukų dažai internetu, negadinantys jūsų plaukų, tampa prieinami, nes kai žinosite tiksliai kas jums tinka, nebus baisu pačioms savarankiškai atlikti dažymą namų sąlygomis.

Nuolatiniai dažai dar kitaip vadinami permanentiniais, suteikia ilgalaikį efektą, nes giliai įsiskverbia į plauką, suteikdami jiems norimą spalvą ar atspalvį. Pirmiausia, ką reikia padaryti įsigijus plaukų dažus, jei planuojate plaukus dažyti savarankiškai, tai atidžiai perskaityti instrukciją, kur nurodytos visos saugumo priemonės: pirma išbandyti nedidelį dažų kiekį ant odos ir pažiūrėti ar jie jos nedirgina. Taip pat svarbu, laikytis ir kitų saugumo instrukcijų: nelaikyti plaukų dažų ilgiau laiko negu yra rekomenduojama, taip pat apsaugoti akis, kad nepatektų dažų likučiai. O jei taip nutiko, skubiai jas praplauti po tekančio vandens srove. Po plaukų dažymo, dauguma rekomenduoja naudoti priemones, skirtas dažytiems plaukams, kurios ne tik padeda išlaikyti ilgiau spalvą, bet ir išlaiko puikią jų išvaizdą.

Paskutiniai įrašai

Šildymas oras-vanduo

Panašios naujienos