Penktadienis, 21 sausio, 2022

Keliautojai dalinasi įspūdžiais po plaukimo baidare

Plaukimai baidarėmis visuomet dovanoja daug įspūdžių ir gražių akimirkų, kurias malonu prisiminti net ir prabėgus ne vieneriems metams. Lietuvių turistų itin palankiai vertinami baidarių nuomotojai baidares.com siūlo nuotaikingas keliones populiariausiais šalies upių keliais. Praktika rodo, kad plaukimus baidarėmis renkasi ne tik lietuvių turistai, bet ir svečiai iš užsienio, be to, ilgą laiką vien vasaros sezono metu organizuoti plaukimai plečia savo veiklą – vis daugiau keliautojų renkasi ir plaukimus orams atvėsus – šis sprendimas siejamas su didesne energija, didesniu adrenalino kiekiu ir naujais potyriais.

 

Kam rekomenduojami plaukimai baidarėmis?

Plaukimas baidarėmis atitinka individualius keliautojų poreikius – tai puiki pramoga tiek aktyviems turistams, tiek ramias pramogas mėgstančioms šeimoms. Priklausomai nuo jūsų reikalavimų laisvalaikiui, galima rinktis tiek sudėtingus ir vingiuotus, sunkiai įveikiamus vandens kelius, tiek ramesnius, tiesesnius upės maršrutus, kuriais plaukdami daugiau dėmesio skirsite ramiam gamtos stebėjimui.

 

Keliautojų įspūdžiai ir atsiliepimai

Baidares išbandę keliautojai teigia, kad didžiausia pramoga – bandymas įveikti upės iššūkius. Plaukdami turite nuolatos stebėti priešakyje esantį kelią, vengti po vandeniu esančių kliūčių ir medžių, taip pat reikėtų saugotis sausumos, kadangi teks lipti iš baidarės ir nešti ją per neperplaukiamą kelią. Patyrę baidarininkai specialiai renkasi sudėtingesnius maršrutus, kurių metu reikia saugotis ne tik vandenyje esančių barjerų, bet ir kliūčių virš vandens – nugriuvusių medžių šakų ir kamienų. Tiesa, nors toks plaukimas gali atrodyti pavojingai, keliautojai vieningai sutinka, kad tokie įspūdžiai suteikia daugiau energijos ir geros nuotaikos.

Ramų plaukimą mėgstantys keliautojai taip pat dalinasi teigiamais įspūdžiais po plaukimo baidare – kelionė tiesia ir sraunia upe leidžia grožėtis nuostabia Lietuvos gamta, mėgautis ramiais pokalbiais su draugais ar šeimos nariais. Keliautojai teigia, kad toks plaukimas tinka tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus plaukikams, kadangi nereikalauja intensyvaus irklavimo, dažnų iššūkių ir nesukelia sunkumų. Priešingai – malonus vėjas, šviečianti saulė ir paukščių čiulbėjimas padeda atsipalaiduoti, pamiršti kasdienybės rūpesčius ir mėgautis natūralios gamtos ramybe.

Itin patrauklūs atsiliepimai girdimi iš keliautojų, pasirinkusių nesezoninius plaukimus. Plaukikai teigia, kad kelionė rudens, pavasario ar net žiemos upėmis tampa nauju iššūkiu tiek kūnui, tiek mintis. Susidoroti su pakitusiu vandens lygiu, rimtomis kliūtimis ir ne itin palankiomis oro sąlygomis patiks keliautojams, vertinantiems nuotykius ir adrenaliną, ieškantiems nuotaikingų ir išskirtinių pramogų, kurios ilgam pasiliks atmintyje.

 

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos