Penktadienis, 21 sausio, 2022

Kelionių draudimas

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo netikėtų ir nelaimingų atveju. O kelionių metu tokių pasitaiko ne vienas ir ne du. Kitas klimatas, kultūra, nauja ir kitokia aplinka gali ne tik suteikti geriausius įspūdžius, bet ir sukelti įvairius pavojus sveikatai ar turimam turtui. Taip pat, oro uostose kasdien praeina masės žmonių, tad nenuostabu, kad netyčiomis pasimeta vienas ar kitas bagažas su brangia elektronine įranga, rūbais, asmeniniais daiktais ar net dokumentais, kurie reikalingi grįžimui atgal. Visą tai ištaisyti ir padėti gali tinkamas kelionės draudimas.
Kelionių draudimai yra kelių rūšių:
Bagažo, sveikatos, nelaimingų atsitikimų, vagystės, neįvykusio skrydžio, elektroninių prietaisų (kompiuterio, telefono), kelionės pinigų ar dokumentų, civilinės atsakomybės ar net terorizmo atveju.
Kelionių draudimo kaina priklauso nuo:
– šalies, į kurią ketinate vykti;
– pasirinktų draudimo apsaugos sąlygų,draudimo tipo;
– kelionės trukmės bei tikslo (poilsinė, verslo);
– Keliautojo amžiaus.
Vienaip ar kitaip, apsidrausti ne tik reikia, bet ir būtina. Lėktuvo bilietas negarantuoja saugios ir nepakartojamas kelionės. Daugelis galvoja, kad kelionės draudimas tik prabangos reikalas, kadangi jiems tikrai nieko nenutiks, o nutikus pradeda svarstyti, visgi kodėl jie nebuvo apsidraudę, kadangi dabar teks sumokėti nemažą sumą pinigų vaistam ar gydymui. Apsidrausti kelionės draudimu reikia prieš išvykstant, tačiau draudimas ar jo pratęsimas galimas ir jau išvykus iš Lietuvos, tačiau tai kainuoja kur kas brangiau nei įprastai. Kelionės draudimas ne tik kompensuoja finansines išlaidas, bet ir sudaro galimybes kreiptis į visą parą veikiančias pagalbos linijas, kas yra itin svarbu esant svetimoje šalyje ir nežinant ką toliau daryti įvykus nelaimingam atsitikimui. Jei įvyksta nelaimingas atsitikimas pirmiausia reikia kreiptis į artimiausią gydytoją ir veikiančią gydymo įstaigą. Jei gydymui buvo paskirti vaistai būtina visus išrašus ir kvitų originalus pateikti draudimo kompanijai, jog ši kompensuotų išlaidas. Vagystės atveju, kreipiantis į policiją, taip pat svarbu išsaugoti visus išrašus ir pranešimų originalus. Svarbu ir rekomenduotina turėti visapusišką sveikatos bei gyvybės draudimą visos kelionės metu
Tad jei jau lėktuvo bilietas užsakytas ir jau netrukus džiaugsitės karštais saulės spinduliais ir žydra jūra, nepamirškite užsisakyti ir kelionės draudimo iš anksto. Taip išvengsite ne tik papildomų išlaidų, bet ir jausitės saugiau visos kelionės metu bei nesijaudinsite dėl menkiausių dalykų.

 

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos