Penktadienis, 21 sausio, 2022

Kodėl stoglangiai ir jų montavimas turi būti užsakomi iš vienos įmonės?

Namus ruošiatės renovuoti iš pagrindų? Visi langai, durys bei stoglangiai irgi bus keičiami naujais? Nepamirškite, kad stoglangių montavimo darbai šiek tiek skiriasi nuo langų bei durų montavimo. Juos reikia montuoti tik pagal tam tikrus standartus, nes vis dėlto – stoglangiai yra skirti ne tik šviesos patekimui į patalpas, bet ir tam, kad būtų sulaikomas lietaus vanduo. Tai reiškia, kad užsakant stoglangius, ko gero teks užsakyti ir jų montavimo, ir jų apdailos darbus, į kuriuos būtų įskaičiuojami skardinimo darbai. Visus stoglangius dabar už mažą kainą galima užsisakyti internetu, tačiau aišku – nevalia rinktis atsitiktinių paslaugų teikėjų.

Visi stoglangiai, langai bei durys turi būti užsakomi iš tų įmonių, kurios gali pasiūlyt visą paslaugų paketą. Kartais nutinka tokių situacijų, kuomet mokant už atskirus darbus atskiriems paslaugų teikėjams, išleidžiamos gana didelės pinigų sumos. Jeigu užsakytumėte langus bei stoglangius iš vienos įmonės ir iš tos pačios užsakytumėte montavimo bei apdailos darbus, tikėtina, kad galutinė paslaugų kaina būtų mažesnė. Dauguma paslaugų teikėjų nuleidžia kainas tuomet, kai užsakymo vertė pasiekia tam tikrą sumą. Tačiau, jeigu ketinate viską užsakyti iš vienos įmonės, o montavimo darbus patikėsite kitai, tai tuomet kaina gali išaugti gana nemažai.

Norint užsisakyti stoglangius internetu, pirmiausia reikėtų skirti dėmesio geriausiai vertinamų įmonių paieškai. Trumpai tariant, jeigu rinksitės tokią įmonę, apie kurią klientai kalba neigiamai, tai tikėtina, kad ir jūs neliksite patenkinti paslaugų kokybe. Jums reikėtų ieškoti kitų įmonių, net jeigu jų kainos galbūt ir bus kiek aukštesnės. Tokiu atveju bent jau žinosite, kad viskas bus padaryta pagal visus reikalavimus.

Užsakant stoglangius, langus bei duris, ypač svarbu atsižvelgti į rūšį. Jeigu užsakote medinius langus, tuomet turėkite galvoje, kad jie bus pigesni, tačiau jie reikalaus reguliarios priežiūros. Tai reiškia, kad juos teks dažyti tam tikru metu. Tačiau užsakant plastikinius, žinokite, kad jiems neretai taikoma garantija. Net ir sugedus jiems, paslaugų teikėjai ko gero atvyks ir pašalins gedimus nemokamai. Tuo labiau, kad plastikiniai langai nereikalauja kažkokios ypatingos reguliarios priežiūros, jums reikėtų rinktis būtent juos.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos