Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Kodėl verta pirkti roletus internetu?

Jei anksčiau praktiškai nebuvo kito pasirinkimo, kaip uždengti langus ir apsaugoti erdvę nuo saulės – tik užuolaidos, šiandien žaliuzės užvaldė didelę rinkos dalį. Žaliuzės ir užuolaidos turi tą patį tikslą: jos turi patikimai apsaugoti kambarį nuo saulės spindulių ir smalsių akių.

Visame pasaulyje sunku rasti mokyklą, biurą, biblioteką, prekybos centrą, privatų namą ar butą, kur dar nėra sumontuotos šios labai patogios ir praktiškos konstrukcijos, kurios gali ne tik apsaugoti, bet ir papuošti.

Universalūs roletų modeliai, puikiai dera su plastikiniais langais ir įvairiomis interjero detalėmis. Tačiau prieš pirkdami turite nuspręsti dėl jų dydžio, tvirtinimo varianto, audinio tipo, jo spalvos ir kitų niuansų.

Šiandien rinkoje yra toks platus žaliuzių asortimentas, kad vartotojas dažnai negali pasirinkti, kuris iš jų geriau atrodys miegamajame, o kuris virtuvėje. Medžiagų, tekstūrų, spalvų ir dizaino įvairovė kelia daug klausimų

Žaliuzes sudaro daugybė skirtingų komponentų:
karnizas, bėgeliai, svarmenys, valdymo mechanizmas, lamelės, audinys
Renkantis vieną ar kitą roletą, reikia atkreipti dėmesį į plastikinių detalių kokybę. Viso užrakto mechanizmo stiprumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo plastikinių dalių kokybės.

Norą užsisakyti žaliuzes lemia dizaino privalumai:
dizaino originalumas – kiekvienam interjerui galite pasirinkti geriausią variantą, kuris harmoningai derės su aplinkiniais objektais;
platus gamybos medžiagų asortimentas pagal spalvą, tekstūrą,
galimybė pakeisti erdvę: vizualiai ją išplėsti, padidinti lubų aukštį;
galimybė derinti su dekoratyviniais elementais, tokiais kaip lengvos užuolaidos, sunkios užuolaidos;
galimybė pasirinkti tinkamą valdymo sistemą;
priežiūros paprastumas;

Kiekvienas pirkėjas gali nuspręsti, ar pirkti roletus iš audinio, aliuminio ar bambuko. Jei iškyla problemų, būtinai paskambinkite, palikite užklausą svetainėje arba kreipkitės patarimo https://dextera.lt/kategorija-roletai.

Roletų parduotuvės specialistai žino viską apie žaliuzes ir roletus ant langų: kaip pasirinkti dydį, tipą, medžiagą ir kaip jas sumontuoti.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos