Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Kokią antivirusinę rinktis smulkiam verslui?

Anksčiau ar vėliau kiekvienas vadovas ar darbuotojas, atsakingas už saugumą, susiduria su duomenų saugumo klausimu. Jei įmonė turi daugiau nei 4 įrenginius, reikia įsigyti ir įdiegti antivirusinę programą.

Deja, smulkiojo verslo savininkai, norėdami apsisaugoti nuo kibernetinių atakų, dažnai renkasi nemokamus sprendimus ar namų antivirusinius produktus. Ar esate pasirengęs rizikuoti savo verslu ir įdiegti sprendimą, kuris sukurtas kasdienėms grėsmėms ir negalėtų patikimai apsaugoti jūsų verslo nuo įsilaužimų, pažeidimų, duomenų šifravimo ir informacijos nutekėjimo?

Smulkus ir vidutinis verslas susiduria su tokiomis pačiomis informacijos grėsmėmis kaip ir didelės įmonės, tačiau neturi tiek pat išteklių.

Smulkiam verslui reikia:
• Apsaugoti vertingą informaciją nuo grėsmių, tokių kaip duomenų pažeidimai ar išpirkos sukėlusių programų virusai;
• Išlaikyti įmonės efektyvumą ir verslo procesų tęstinumą efektyviai ir saugiai eksploatuojant informacines sistemas.

Šiuos tikslus jie turi pasiekti turėdami ribotą biudžetą ir laiką. Kadangi mažosios įmonės dažnai neturi visą darbo dieną dirbančių IT specialistų, jiems reikia ekonomiškai efektyvaus, lengvai įdiegto ir naudojamo saugumo sprendimo.

Kaspersky ENDpoint Security for Business Select) yra išsamus saugos antivirusinis sprendimas, sukurtas specialiai mažoms įmonėms, turinčioms iki 25 darbuotojų, lengvai montuojamas ir valdomas. Tai suteikia visapusišką kompiuterių, failų serverių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų apsaugą nuo interneto atakų, finansinio sukčiavimo internete, išpirkos programų ir duomenų praradimo.

Produktas apjungia naudojimo paprastumą, kuriam nereikia specialios konfigūracijos, ir tuo pačiu – pažangias funkcijas ir valdymą https://www.kaspersky24.lt/kaspersky-endpoint-security-for-business-select
Naudodamasis interneto konsole, IT specialistas gali konfigūruoti ir valdyti apsaugos sistemą iš bet kurio kompiuterio, turinčio interneto ryšį.

Augant jūsų verslui auga ir jūsų klientų ratas. Šiandien vis daugiau vartotojų yra susirūpinę savo duomenų saugumu. Nenuostabu, nes jei užsiimi verslu, atveri savo mobilųjį tinklą išorinėms grėsmės.

 

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos