Antradienis, 9 rugpjūčio, 2022

Kredito unijos Lietuvoje

Iškilus finansiniams sunkumais ar skubiai prireikus didesnės pinigų sumos, dauguma ieškome kur galėtume pasiskolinti kuo geresnėmis sąlygomis. Dažniausiai gauti paskolą banke, užtrunka ne tik laiko, bet ir yra daugiau nustatyta įvairiausių reikalavimų.

Tad vienas iš variantų, kur galima kreiptis ir skolintis reikiamą pinigų sumą yra kredito unija. Ji dirba kaip finansinis tarpininkas, teikiantis visas pagrindines finansines paskolas ir paslaugas. Vienintelė sąlyga, norint jomis naudotis, reikia tapti unijos nariu. Tai padaryti yra visiškai nesudėtinga, tereikia sumokėti stojimo mokestį-minimalų pajų.

Dažniausiai kredito unijos veikia tam tikruose regionuose ir yra mažesnės už įprastus mums komercinius bankus. Šios finansinės institucijos yra paklausios, nes sąlygos, norintiems pasiimti kreditą ar paskolą yra žymiai lankstesnės. Galima kreiptis dėl pačių įvairiausių paskolų: būsto įsigijimo, verslo plėtros, vartojimo kredito ar norint refinansuoti jau turimas paskolas ar kitus finansinius įsipareigojimus.

Vienas iš kredito unijų pranašumų yra ir tai, kad sudarant paskolas yra taikomi žymiai mažesni administraciniai mokesčiai, lyginant su bankų taikomais tarifais. Be to, visoms paskoloms ir kredito unijų narių yra taikomas draudimas, leidžiantis garantuoti, jog jų turimos lėšos nebus įšaldytos ar panaudotos kitiems tikslams nei buvo numatyta. Tad dar vienas privalumas, kodėl verta pasirinkti kredito unijos paslaugas yra tai, kad draudimo indėlių įmokos yra mokamos mažesnėmis sumomis, kas leidžia laisvai disponuoti ir nepajusti didelės finansinės naštos.

Kredito unijos yra įsikūrusius didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir veikia šių miestų savivaldybėse bei regionuose. Visas šias kredito unijas administruoja ir valdo centrinė Lietuvos kredito unija. Tad jei reikia skubios finansinės pagalbos ar paskolos galite kreiptis pagal savo gyvenamąją ar darbo vietą priklausančią kredito įstaigą.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos