Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Krovininiai keltai į Stokholmą

Keltai – vienas iš populiariausių ir patikimiausių krovinių gabenimo būdų, o taip pat ir ne itin brangus. Keltais kasdien Skandinavijos ir Vokietijos kryptimis gabenama daugybė krovinių tiek iš Lietuvos, tiek ir atgal.

Žinoma, patys populiariausi uostai plaukiant iš Lietuvos, pastebima, yra esantys šalia Stokholmo. Tačiau iš Talino bei Rygos galima pasiekti ir patį Stokholmą. Krovininiai keltai, priklausomai nuo maršruto ir kelto gabaritų, gali transportuoti beveik visus krovinius, tik juos būtina atitinkamai suskirstyti. Siekiant išvengti nesklandumų, būtina tinkamai užpildyti krovinio dokumentus ir nurodyti teisingą informaciją. Kitu atveju, paaiškėjus tam tikriems neatitikimams, krovinys į keltą gali būti nepriimtas.

Nestandartinio dydžio, negabaritiniams kroviniams, kurie neatitinka tam tikro uosto parametrų, paprastai ieškomas jam tinkamas maršrutas. Be to, keltai skiriasi ir maksimalia savo pakrovimo talpa, todėl geriausia kelto bilietus užsakyti iš anksčiau, kad nekiltų nepatogumų. Ypatingai tai galioja prieš šventes, nes kaip ir kitos transporto rūšys, taip ir keltai prieššventiniu laikotarpiu būna perpildyti.

Verta žinoti, kad keltų Klaipėda-Švedija maršrutas laikomas ilguoju ir trunka mažiausiai 10 valandų. Dėl šios priežasties į šį maršrutą reikėtų registruotis ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki išplaukimo. Vėluojant dėl tam tikrų priežasčių, pervežimo kompanijos ragina pranešti jų priskirtam vadybininkui ar kitam atsakingam darbuotojui. Kitu atveju krovinys pavėlavus gali būti nebepriimamas į keltą, nors ir pranešus garantijos, kad bus priimtas nėra. Viskas priklauso nuo bendros situacijos kelte.

Kaip jau supratote, keltais galima gabenti įvairaus tipo ir dydžių krovinius, tik kiekvienam atvejui turi būti parenkamas tinkamas maršrutas ir uostas. Tam verta pasinaudoti transporto kompanijų paslaugomis, kurios pasirūpins kroviniu nuo pakrovimo iki iškrovimo ir pristatymo gavėjui.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos