Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Krovinių gabenimas į Švediją

Skandinavija yra populiari kryptis, kuria vyksta įvairių krovinių gabenimas, pačiais įvairiausias transporto būdais, gabenant jūra, oru ir žeme. Tad toks platus pasirinkimas, leidžia užtikrinti logistikos efektyvumą ir nenutrūkstamą tiekimo grandinės darbą. Taip pat ir eksporto bei importo sandorius, vykdant tarptautinės prekybos įsipareigojimus. Bet kokiu atveju, renkantis tam tikrą transporto rūšį, gali matyti krovinio gabenimą realiu laiku ir planuoti pristatymo grafikus, išvengti prastovų ar mažinti krovinių gabenimo sąnaudas. Toks ir yra tikslas, nuvežti krovinius numatyta kryptimi, už kuo mažesnę kainą, bet kuo saugiau ir efektyviau.

Į Švediją yra gabenami patys įvairiausi kroviniai: pilni arba daliniai; specialūs, kuriems reikalingas tam tikras temperatūrinis režimas; negabaritiniai ar projektiniai, kuomet jų gabenimui yra numatomi skirtingi gabenimo maršrutai ar būdai, kuomet priklausomai nuo darbų intensyvumo galima tam tikrus krovinius nukreipti alternatyviais maršrutais. Taip pat yra gabenami ir pavojingi kroviniai, kuriuos gabena patyrę profesionalai, kurie ne tik išmano jų transportavimą, bet ir žino, kaip tinkamai juos pakrauti ar sutvirtinti. Įvairūs kroviniai į Švediją yra gabenami kelis kartus per savaitę, taip pat yra vežiojami ir po atskirus Švedijos regionus, priklausomai nuo nurodytos krovinio pristatymo vietos ir galinio adresato.

Pagal Lietuvos Statistikos departamento pateikiamus duomenis, didžiąją Lietuvos su Švedija dalį sudaro įvairios medicininės įrangos, vaistų, poliuretano ar plastiko granulių, automobilių dalių, gamybinės pramonės įrenginių bei įvairių maisto ar subproduktų krovinių pervežimai. Bendras eksporto ir importo balansas yra teigiamas ir pervežtų krovinių vertė siekia per 90 milijonų eurų per metus, o iš Lietuvos į Švediją buvo pervežta įvairių krovinių už daugiau nei 35 milijonų eurų, nepriklausomai nuo jų rūšies ir krovinių dydžių.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos