Pirmadienis, 3 spalio, 2022

Limfodrenažinis masažas – grožis ir sveikata!

Visi mes norime būti gražūs ir sveiki. Labai dažnai, kad tai pavyktų padaryti  – žmonės geria vaistus bei keliauja pas plastikos chirurgus, kurie atlieka sudėtingas operacijas. Visgi, dažniausiai genialumas slypi paprastume ir reikia kuo daugiau kreipti dėmesį į natūralius grožio gerinimo būdus. Vienas iš tokių – limfodrenažinis masažas.

Apskritai paskutiniu metu vis drąsiau ir garsiau kalbama apie tai, kad masažai, tinkama mityba ir gebėjimas atsilaiduoti ir tiesiausias kelias tiek į gražų, tiek į sveiką gyvenimą. Ne veltui ir minėtam limfodrenažiniam masažui suteikiama vis daugiau dėmesio, vis daugia žmonių ne tik renka informaciją, tačiau ir patys išbando šio masažo privalumus.

Kas tai per masažas? Tai unikalus būdas susigrąžinti nuostabią odą bei pagerinti savo savijautą. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Limfa yra skaidrus skystis, kuris cirkuliuoja žmogaus organizme. Mūsų kūne jo yra apie du litrus. Nedaug, tačiau limfos daro didelę įtaką mūsų organizmui. Galima sakyti, kad limfa yra gana panaši į kraują: yra tąsi, kręšti. Limfa teka limfagyslėmis, todėl norint puikiai jaustis reikalingas ir naudingas limfodrenažinis masažas.

Limfodrenažinis masažas yra naudingas žmogaus organizmui. Ir grožiui, ir sveikatai, ko kiekvienas iš mūsų labiausiai ir nori. Atliekamas masažas išjudina limfas, ko pasekoje pagerėja kraujotaka ir limfos tekėjimas. Aktyvesnis judėjimas gali padėti išspręsti daugelį sveikatos problemų bei pagrąžinti kūno odą.

  1. Limfodrenažinis muziejus pasirenkamas tuomet, kai moterys nori turėti kuo lygesnę odą. Dažniausiai pasirenkamas dėl celiulito, kuris kankina vis daugiau jaunų moterų.
  2. Tuo pačiu jeigu skundžiatės lėtiniais skausmais – šis masažas gali padėti susitvarkyti su nemaloniais pojūčiais. Paprasčiausiai masažas turi būti tokioje vietoje, kur jaučiate skausmą.
  3. Žinoma, didelis pliusas ir tai, kad masažas padeda pagerinti kraujotaką, o tai leidžia kur kas geriau jaustis.
  4. Jeigu jus kankina nemiga – rinkitės masažą. Jis gali padėti kur kas geriau jaustis, o tuo pačiu ir puikiai atrodyti.
  5. Galiausiai, kai norite atsilaiduoti – rinkitės masažą.

 

Leiskite sau gyventi maloniau ir džiaugsmingiau. Tokia smulkmena kaip masažas leis tai padaryti!

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos