Sekmadienis, 24 spalio, 2021

Moderniausi plaukelių šalinimo būdai

Plaukelių šalinimas yra aktuali tema kiekvienam žmogui. Šiais laikais, žmonės daug laiko skiria savo kūno priežiūrai bei estetiniam grožiui, taigi yra nuolat kuriami nauji depiliacijos būdais.

Galima išskirti du pačius naujausius būdus, kurie padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukelių nuo kūno – tai elektroepiliacija ir lazerinė depiliacija. Šios  procedūros yra atliekamos grožio specialistų, taigi tiek lazerinės depiliacija, tiek elektroepiliacija Kaune gali būti atlikta tik patyrusių grožio specialistų.

Šiame straipsnyje aptarsime elektroepiliacijos ir lazerinės depiliacijos privalumus bei trūkumus tam, kad Jūs lengviau galėtumėte išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Elektroepiliacijos ypatumai

Elektroepiliacijos ir lazerinės depiliacijos tikslas yra vienodas – pašalinti nereikalingus plaukelius ilgam laikui, tačiau šios procedūros skiriasi iš esmės.

Elektroepiliacija – tai plaukelio folikulo paveikimas specialiu elektros impulsu iš zondo. Čia kiekvienas plaukelis veikiamas ne grupėmis, o individualiai, todėl procedūra yra itin efektyvi norint atsikratyti plaukų ilgam laikui.

Verta žinoti ir tai, jog ši procedūra laisvai gali būti atliekama skirtingai plaukų ir odos spalvai, todėl pigmentas nepaveikia jos efektyvumo.

Lazerinės depiliacijos ypatumai

Lazerinė depiliacija – tai procedūra kai plaukelių šalinimui yra naudojamas specialus šviesos lazeris paveikiantis būtent plauko folikulą. Tokiu būdu yra pristabdomas jo augimas ilgam laikui. Sakoma, jog kuo tamsesnis odos pigmentas, tuo ši procedūra yra veiksmingesnė.

Procedūrų laikas

Šios procedūros, kaip minėjome, yra iš esmės skirtingos. Šioje sekcijoje, palyginsime pagrindines jų ypatybes.

Elektroepiliacijoje kiekvienas plaukelis yra veikiamas individualiai, todėl procedūros paprastai yra ilgesnės nei lazerinės depiliacijos. Vienas jos sesija užtrunka apie 45 minutes, o pilnam rezultatui pasiekti reikia bent 5 procedūrų. Jas reikia kas 5 savaites.

Lazerinė depiliacija vyksta kiek greičiau, kadangi lazeris iškart gali paveikti kelis plaukelius iš karto. Vienos sesijos trukmė yra maždaug iki 30 min. Kartojant procedūras kas mėnesį, paprastai efektyvų rezultatą galima pasiekti per 8 kartus.
Procedūros efektyvumas

Pasak JAV tyrėjų, elektroepiliacija yra vienintelis šiuo metu žinomas būdas kaip saugiai pašalinti plaukelius 100 procentų. Tuo tarpu lazerinės depiliacijos efektyvumas yra vertinamas nuo 50 iki 90 procentų, todėl ji laikoma procedūra pašalinanti plaukelius ilgam laikui.

Diskomforto lygis

Pagal procedūros keliamus skausmus lazerinė depiliacija yra laikoma kiek mažiau skausminga nei elektroepiliacija naudojant įprastinę techniką. Tiesa, čia labai priklauso nuo ką naudoja pats grožio salonas savo procedūroms. Kuo naujesni instrumentai – tuo mažiau skausmo pacientui.

Padariniai po procedūros

Lazerinė depiliacija taip pat yra laikoma kaip ta, kuri sukelia mūsų kūnui daugiau šalutinio poveikio. Kaip dažnos pasekmės yra įvardijamos niežulys, spuogeliai, paraudimas ir patinimas. Tuo tarpu elektroepiliacija gali sukelti diskomforto įaugusiais plaukeliais bei paraudimais ir patinimais.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai palyginome lazerinę depiliaciją ir elektropiliaciją. Galima sakyti, jog abi šios procedūros yra labai efektyvios norint atsikratyti nereikalingais plaukeliais.

Jei jūs labai bijote diskomforto, tuomet rinkitės lazerinę depiliaciją, kadangi jos dėka yra pasiekimas panašus efektyvumas kaip ir elektroepiliacijos su kur kas mažiau rizikos.

Paruošta pagal depiliacijoscentras.lt informaciją.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos