Penktadienis, 21 sausio, 2022

Neužsisega lagaminas? Išeitis – papildomas bagažas

Atrodo atostogos tik savaitę, o lagaminas neužsidaro nuo rūbų ir kitų daiktų? O dar baisiau pasidaro pagalvojus apie būsimas lauktuves, kurias taip pat reikės sutalpinti į tą patį neužsisegantį lagaminą… Visą žiemą praleidote užsienyje ir dabar nežinote kaip susidėti visus daiktus? Nelaukite eilėse oro uoste ir planuokite savo bagažą iš anksto!
Atrodo nieko negalite išimti, visi daiktai reikalingi ir nepakeičiami kitais, tačiau į rankinį bagažą niekaip nesutalpinami. Pirmiausia reikėtų apgalvoti savo kelionės planą ar jums tikrai reikia penkių skirtingų suknelių, dešimt šortų ar kelnių ir gausybės palaidinių? Susiplanuokite kiekvienos dienos drabužius ir pasilikite vieną nenumatytą variantą lietui lyjant ar nukritus oro temperatūrai.

Taip pat pasidomėkite rankinio bagažo dydžiu ir svoriu savo pasirinktos oro linijos svetainėje, kadangi ne visuomet matmenys yra vienodi ir galite apsirikti. Situacija yra visai kita, jei ilgą laiką gyvenote svetur ir nutarėte grįžti arba kaip tik planuojate palikti gimtąją šalį. Jei daiktai vis dėl to niekaip nesutelpa ar keliaujate ne kelioms dienoms, tai išeitis visuomet yra papildomas bagažas.

Patartina jį užsisakyti vos nusipirkus bilietą, kadangi perkant jį oro uoste sumokėsite vos ne dvigubai daugiau negu pirktumėte internetu. Papildomas bagažas taip pat turi savo įkainius, kurie skiriasi priklausomai nuo skrydžių bendrovės kuria skrendate. Taip pat, tai priklauso nuo bagažo svorio, dydžio, bagažo paskirties paskirties ( pavyzdžiui, vaiko vežimėlis), į kokią šalį ketinate skristi ir kiek užtruks jūsų skrydis. Internetu bagažą galima įsigyti likus ne mažiau kaip 1 parai iki būsimo skrydžio.

Papildomas bagažas labai pravartu ir tada, jei norite parsivežti nemažai lauktuvių ar per ilgą laiką užsienyje prikaupėte nemažai daiktų. Nemalonu būtų dėl 1 kilogramo pirkti brangiai kainuojantį bagažą ar kažką svarbaus palikti oro uoste.
Nesusigadinkite puikių atostogų sukeltos nuotaikos ir planuokite savo bagažą. Papildomo bagažo suplanavimas ne tik palengvins jūsų kelionę, bet ir užsisakydami internetu ne mažai sutaupysite, o kelionėje nereikės sukti galvos apie neužsisegantį lagaminą.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos