Pirmadienis, 3 spalio, 2022

Paskolos iš žmonių šiuo metu gaunamos dar geresnėmis sąlygomis!

Nusprendus ieškoti finansinės pagalbos internete, nevalia iškart rinktis populiariausių kredito įstaigų. Paskolos iš žmonių šiais laikais gaunamos su gerokai mažesnėmis palūkanomis, o taip pat šie skolintojai siūlo ir kitas palankias skolinimosi sąlygas. Norintiems išvengti didelių palūkanų ir kitų įsipareigojimų, patartina pasidomėti sutelktinio finansavimo platformų pasiūlymais. Šių platformų Lietuvoje yra kelios. Kuo jos naudingos?

Finansų ekspertai vieningai sutaria, kad šias platformas verta rinktis vien dėl to, kad vartotojams ten siūlomos bene pigiausios paskolos. Tai yra platformos, kurios internetu skolina pigiausiai. Be abejo, neverta tikėtis, jog pateikus paraišką, tose platformose bus lengva gauti kreditą. Ten kreditingumo vertinimo procedūros dažnais atvejais būna netgi griežtesnės. Tai reiškia, kad jeigu norite pasiskolinti kuo pigiau, tai tuomet teks sugaišti ir daugiau laiko. Šiose platformose yra galimybė patiems klientams nustatyti norimas mokėti palūkanas. Patartina nesumažinti palūkanų iki maksimumo, nes kitaip niekas nenorės investuoti pinigų į jūsų prašomą paskolą.

Tie, kurie bando ar bandys skolintis iš sutelktinio finansavimo platformų, turėtų pasidomėti kaip viskas veikia. Supraskite, paskolos ten nėra išduodamos naudojant tą pačią metodiką, kurią naudoja didžioji dalis kredito įstaigų. Ten skolinimo procedūra yra kiek kitokia. Ten tiesiog gaunamos paskolos iš žmonių. Investuotojai investuoja į žmonių prašomas paskolas ir tiek. Tad, jeigu jūsų nustatoma palūkanų norma bus labai maža, tai tuomet nenustebkite, jeigu nebus norinčių jus finansuoti. Paskolos įsiskolinusiems nesuteikiamos niekaip.

Didžiausias privalumas naudojantis šiomis platformomis yra tas, kad jose palūkanos vis tiek išlieka mažiausios, o taip pat tokiose vietose siūlomos ir kitos naudingos sąlygos: ilgas skolos grąžinimo terminas, geresnės skolinimosi sąlygos esant turto įkeitimui ir t.t.

Norintiems pasiskolinti pinigų iš šių platformų nereikėtų tikėtis, kad viskas vyks greitai. Paprastose kredito įstaigose paskolos išdavimo procedūra trunka iki vienos valandos – per ją viską atliekama. Tačiau kreipiantis dėl paskolos iš žmonių per šias platformas, viskas trunka ilgiau dėl to, kad paskolos suma turi būti surenkama. Tai gali trukti netgi keletą dienų. Aišku, laukimas neturėtų būti kažkokia problema žinant, jog skolintis bus galima geriausiomis sąlygomis.

Dabar paskolos iš žmonių yra dar pigesnės

Niekaip negalite apsispręsti į kurį kreditorių verta kreiptis dėl pigios paskolos? Dabar paskolos iš žmonių yra patrauklios ne šiaip sau. Gaunamos sumos yra ypač didelės, o nustatomos palūkanos – labai mažos. Klientams netgi patiems galimas nuspręsti kokias jie palūkanas norėtų mokėti. Bet, nereikia pamiršti, kad skolinantis iš žmonių per sutelktinio finansavimo platformas, bus vertinamas mokumas, o taip pat ir palūkanos kreditoriams turi atrodyti tinkamos. Tai reiškia, kad nustačius per daug mažas palūkanas, žmonių, norinčių investuoti į jūsų paskolą, vargu ar atsiras. Dėl šios priežasties sutelktinio finansavimo platformos nurodo rekomendacijas, kokias palūkanas reikėtų nustatyti, kad būtų pritrauktas investuotojų dėmesys.

Tie investuotojai, kurie investuoja į paskolas yra eiliniai fiziniai asmenys. Jie skolina savo asmeninius pinigus ir patys sprendžia kada skolinti, o kada ne. Sutelktinio finansavimo platformos vaidmuo yra paprastas – jis analizuoja paskolų paraišką ir administruoja skolų grąžinimą. Paprastai kalbant, čia taikomos praktiškai visos tos pačios sąlygos kaip ir kitur. Jeigu skolos negrąžinsite, tuomet bus vykdomas priverstinis skolos išieškojimas. Aišku, tai nieko gero nežada, todėl skolintis privalu atsakingai ir apgalvotai.

Klabant apie paskolų ėmimą iš žmonių, būtina suprasti, kad fiziniai asmenys yra labiau jautrūs neigiamai informacijai. Pavyzdžiui, tikėtina, kad paskolos ši žmonių negausite, jeigu bus aiškiai matoma, kad anksčiau turėjote reikalų su antstoliais. Greitųjų kreditų bendrovėse galbūt ir gautumėte paskolą, tačiau paskolos iš žmonių dažniausiai suteikiamos sunkiau, nes paprasti žmonės nėra labai patiklūs ir norintys rizikuoti. Kai kurie jų tiesiog negali sau to leisti.

Palūkanų atžvilgiu, žinoma, paskolos iš žmonių gaunamos pigiau. Na, bent jau taip būna dažniausiai, nes klientai gali nustatyti kokias palūkanas jie nori mokėti. Kaip bebūtų, turite žinoti, kad sutelktinio finansavimo platformose yra nustatoma minimali metinių palūkanų norma, tad jos peržengti negalėsite. Be abejo, tai nereiškia, kad nustatę minimalias palūkanas, gausite tą paskolą. Dažnai atvejais, investuotojai vengia skolinti tokiems asmenims, nes žino, kad iš to naudos bus nedaug, bet rizika bus nemaža.

Atnaujinta 2020-05-21

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos