Penktadienis, 21 sausio, 2022

Paskolos iš žmonių tikrai negausite lengviau

Kadangi Lietuvoje skolinasi itin daug privačių asmenų, ekspertai pabrėžia, kad dabar paskolos iš žmonių imamos daug dažniau, o svarbiausia – jos neretai būna pigesnės nei žymiausiose paskolų bendrovėse. Jeigu ir jums dabar tenka ieškoti kreditoriaus, kuris galėtų jums išduoti paskolą, tai pirmiau pasidairykite po visus esamus pasiūlymus. Jokiu būdu nesiūloma rinktis atsitiktinių pasiūlymų, ypač akcijų, apie kurias nieko nežinoma. Kredito įstaigos dabar siūlo ne tokias ir blogas skolinimosi sąlygas, tačiau ar kreditas bus išduotas – priklausys nuo to ar jūs galėsite skolas grąžinti laiku. Kreditoriai visuomet nurodo, kad kiekvienas besiskolinantis asmuo privalo kas mėnesį gauti tam tikrą tvarių pajamų sumą, nes kitaip kreditas nebus išduodamas.

Paskolos iš žmonių negalėtų gauti tie, kurie negautų jokių tvarių pajamų.

Dabar kai kurie asmenys yra klaidingai informuoti, jog bedarbio pašalpa gali būti priskiriama prie nuolatinių tvarių pajamų. Patys pagalvokite – ar tokia pašalpa mokama nuolatos? Žinoma, kad ne. Būtent dėl to tokios pašalpos negali būti laikomos tvariomis pajamomis. Kreditoriai akcentuoja, kad tvariomis pajamomis laikomos tos pajamos, kurios gaunamos reguliariai iš komercinės veiklos arba darbo santykių. Tad, jeigu esate bedarbis, tai paskolos iš žmonių ko gero negausite.

Verta žinoti, kad tokios paskolos iš žmonių dažniausiai gaunamos per tarpininkus. Tarpininkai yra sutelktinio finansavimo platformų operatoriai. Jie pasiima tam tikrą tarpininkavimo mokestį, kurį sumoka būtent besiskolinantis asmuo. Tose platformose pinigus skolina fiziniai asmenys ir jų investuojami pinigai yra būtent jų asmeninės pajamos.

Klaidinga manyti, kad paskolos iš žmonių išduodamos lengviau.

Kai kurie besiskolinantys asmenys kreipiasi į minėtas platformas vien dėl to, kad galvoja, jog paprasti fiziniais asmenys ims ir paskolins nereikalaudami jokių griežtų sąlygų. Taip nėra – šie kreditoriai skolina pinigus laikydamiesi tvarkos. Tiksliau kalbant, platformų operatoriai netgi nepraleis jūsų kredito paraiškos, jeigu paaiškės, jog jūs negaunate pajamų ar tiesiog esate neatsakingi asmenys. Paskolos iš žmonių gaunamos tik tuo atveju, jeigu atitinkamos visos kreditingumo vertinimo sąlygos, kurios pateikiamos ir įprastose kredito įstaigose.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos