Pirmadienis, 3 spalio, 2022

Paskolų refinansavimas naudingas norintiems išvengti finansinių bėdų

2020 metais prasiskolinote dėl pandemijos sukeltų priežasčių? Šiame straipsnyje pateiksime informaciją, kaip sumažinti savo įsisikolinimų naštą ir galutinai atsikratyti turimų skolų. Norintiems išvengti finansinių sunkumų dabar paskolų refinansavimas gali padėti iš esmės. Sumokėti senas skolas gali naudodamiesi nauja paskola, kuri ir yra skirta būtent senesnių įsipareigojimų padengimui. Refinansavimui skirti kreditai dabar yra ypač pigūs, o jų įmokos yra labai mažos. Pasirinkus ilgesnį kredito grąžinimo laikotarpį, įmokos sumažėja dar labiau. Tad, jeigu galvojate kokiu būdu palengvinti naštą, tiesiog pasidomėkite kaip būtų galima perkelti skolas refinansavimo būdu. Pačios populiariausios paskolų bendrovės šiuo metu siūlo ypatingai geras sąlygas.

Kiekvienam norinčiam sumažinti skolas, patartina dairytis į tokius pasiūlymus, kuomet siūlomos mažiausios metinės palūkanos ir ilgiausi grąžinimo terminai. Palūkanos turi būti tokios, kurios būtų mažesnės nei ankstesnių įsipareigojimų. Trumpai tariant, naujos paskolos palūkanos turi būti mažesnės nei senesnių, nes kitaip nebus naudos iš refinansavimo paskolos. Kas liečia terminą, tai turite suprasti, kad kuo jis ilgesnis, tuo mažesnės palūkanos gali būti taikomos. Taipogi svarbu pabrėžti, kad ilgesnis terminas leidžia mokėti mažesnes įmokas.

Paskolų refinansavimas turi būti atliekamas atsakingai ir svarbiausia – viskas turi būti atitekama pagal skaičiavimus. Nerekomenduojama naudotis tokiais pasiūlymais, kurie iš pažiūros atrodo naudingi, tačiau tokie nėra. Yra bendrovių, kurios siekia perimti skolas, tačiau neretai klientai nepastebi, kad po tokio skolų perkėlimo nebūna jokių mažesnių įmokų ar palūkanų. Yra nemažai bendrovių, kurios siūlo daug patrauklesnes sąlygas, tad į jas ir būtina dairytis.

Pabrėžtina, kad paskolų refinansavimas yra skirtas tiems, kurie atitinka visus reikalavimus. Tie reikalavimai yra nustatyti tiek kredito bendrovėse, tiek ir teisės aktuose. Dažnu reikalavimu taikomas asmens registruota gyvenamoji vieta. Jeigu jūs gyvenate užsienyje ir ten esate deklaruoti, gali būti, jog paskolų refinansavimas Lietuvoje jums nebus prieinamas. Daugelis bendrovių pabrėžia, kad jūs klientais gali būti tik LR piliečiai, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvoje.

Taip aktualus turėtų būti ir amžius. Nemaža dalis kreditorių pabrėžia, kad asmenims, kurie yra jaunesni nei 19 metų, jokių paskolų neišduoda. Tad, prieš teikia refinansavimui skirtą paraišką, būtinai pasižiūrėkite į kreditorių nurodytas taisykles.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos