Antradienis, 18 gegužės, 2021

Patikimiausios filmų platformos

Rasti patikimą filmų ir serialų platformą yra ne taip lengvai kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia atsižvelgti į daugybę faktorių, tokių kaip populiarumas, duomenų apsauga, filmų bei serialų pasirinkimas ir t.t. Šiame straipsnyje pristatysite TOP 4 patikimiausias platformas, kuriomis galite drąsiai naudotis.

Filmai.life

Filmai.life- viena iš patikimiausių platformų Lietuvoje. Tai saugumą užtikrinanti svetainė, kuri pasižymi patogia struktūra, kokybiškais filmų leistuvais, kurie suteikia galimybę žiūrėti aukščiausios kokybės naujausius serialus.

Taip pat ši platforma yra nuolat atnaujinama,, tad serialų ir filmų mėgėjams yra siūlomi įvairiausi variantai nuo draminio serialo Džinė ir Džordžija, iki jaunimui skirto „Riverdeilas”. Taip pat žiūrovai gali rinktis iš serialų „Stiklas“, „Kobra Kai“, „Plepys“, „Apie begalybę“ ir t.t.
Ši platforma leis pasimėgauti naujausiai serialais ir filmais saugiai bei patikimai neribotą laiką.

Kinas.tv

Taip pat yra išskiriama tokia filmų online platforma kaip Kinas.tv. Ji suteikia galimybę peržiūrėti populiariausius filmus ir serialus nemokamai.

Taip pat ši platforma leidžia vartotojams palikti komentarus bei atsiliepimus, tokiu atveju žiūrovams yra lengviau išsirinkti tam tikro žanro populiariausią serialą ar filmą. Juos taip pat galima rasti pasinaudojus specialiojo laukelio paieška.

Portalas Kinas.tv siūlo virš 3 500 filmų ir daugiau nei 1 500 serialų. Jame galima rasti įvairaus žanro filmų: veiksmo, animacinius, biografinius, trilerius, komedijas, dramas ir dar daugiau.

Netflix

Populiari filmų ir serialų platforma ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – tai Netflix. Nors ši platforma yra apmokestinta ir norint pasinaudoti jos paslaugomis reikia sumokėti nemažą pinigų sumą, bet filmų mėgėjų tai neatbaido.

Į mėnesį yra imamas 7,99 eurų mokestis, kuris leidžia žiūrėti filmus viename ekrane. Jeigu yra noras prijungti kelis ekranus, mėnesinis mokestis automatiškai didėja iki 9,99 eurų.

Įsigijęs tokį paketą, žiūrovas turi prieigą prie daugybę amerikietiškų, indiškų, europietiškų arba klasikinių filmų. Taip pat galima peržiūrėti originalų, specialiai Netflixui sukurtą turinį, tokį kaip „Stranger Things“, „13 Reasons Why“, „Dark“, „Love“, „I Don’t Feel at Home in This World Anymore“.

Google Play

Paskutinė platforma, kuri bus pristatyta šiame straipsnyje – yra Google Play. Ši platforma skiriasi nuo kitų tuo, kad yra imamas mokestis apie 2-4 eurus už kiekvieną filmą. Taigi nėra galimybės iš anksto pasirūpinti apmokėjimui visam mėnesiui ar net ilgiau.

Kalbant apie privalumus, šis platforma yra patikima ir saugi, taip pat leidžia žiūrovams turėti prieigą prie naujausių filmų ir serialų. Taigi yra netgi galimybė žiūrėti naujausius filmus, tokius kaip „Jurrasic Park“, „Forrest Gump“, „Hario Poterio“ iki „Dunkirk“, „Baby Driver“ ir t.t

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme patikimiausias bei saugiausias serialų bei filmų platformas, kurios suteikia galimybę žiūrovai džiaugtis geriausiais serialais online. Taigi išanalizavus visų platformų pristatymą, Jūs be problemų galėsite išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Serialų bei kino platformą filmai.life galite rasti paspaudę šią nuorodą – FILMAI.LIFE

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos