Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Prezervatyvai dar ilgai išliks patikimiausia apsaugos priemone

Lytiškai plintančios ligos yra gana opi problema, kuri didžiausią nerimą kelia tarp jaunų žmonių. Lytinius santykius anksti pradėję žmonės vangiai žiūri į labiausiai patikimas apsaugos priemones – prezervatyvus. Vietoje jų neretai naudojamos kitos apsaugos – kontraceptinės piliulės, tabletės po lytinio akto, įvairiausi žiedai ir t.t. Būtent šios apsaugos priemonės negali užtikrinti maksimalios pasaugos. Prezervatyvai yra geriausias pasirinkimas ir vargu ar dabar galima rasti kažką geriau. Gydytojai pabrėžia, kad vietoje prezervatyvų naudojantys kitas pasaugos priemones, smarkiai rizikuoja užsikrėsti įvairiausiomis ligomis, tad apie tai būti kalbėti kuo daugiau.

Prezervatyvus vyrai nenoriai naudoja dėl kelių priežasčių. Labiausiai jiems nepatinka pats užsidėjimo procesas. Mat, kai kurie į lytinius santykius žiūri kaip į pramogą ar laisvalaikio praleidimą, o juk tokiu metu nesinori užsiimti nelabai jaukiais procesais. Būtent prezervatyvų užsidėjimas yra vienas nemaloniausių procesų, kuris nepatinka vyrams. Dėl to jie keičia apsaugos priemones ir su partnerėmis aptaria kitus apsaugojimo būdus. Gydytojai akcentuoja, kad į lytinius santykius reikėtų žiūrėti ne kaip į pramogą, o tiesiog kaip į natūralų procesą. Juk užsiimant įprastomis veiklomis, apsaugos priemonių užsidėjimas nesukelia jokių rūpesčių.

Kaip bebūtų, prezervatyvai dar ilgai išliks geriausia apsaugos priemone tiek nuo ligų, tiek ir nepageidaujamo nėštumo.  Nors jie prekybos centruose ir vaistinėse kainuoja gana nemažai, siūloma labiau pasidomėti alternatyvomis. Mat, prezervatyvų kainos neretai laikoma kita priežastimis, kodėl šios pasaugos priemonės nenaudojamos. Tiesiog, kai kuriems prezervatyvai kainuoja per daug.

Verta pabrėžti, kad būtent įprastose prekybos vietose šių apsaugos priemonių pasirinkimas yra mažiausias, o kainos  – vienos didžiausių. Jeigu pradeda lytinį gyvenimą, tuomet reikėtų pasidomėti ką šiuo metu gali pasiūlyti erotinių prekių bei apsaugos priemonių el. parduotuvės. Jose siūloma produkcija yra aptvirtinta specialiais sertifikatais, o siūlomų gaminių kainos yra be galo mažos.

Elektroninėje erdvėj prezervatyvus dabar galima įsigyti daug pigiau. Tai liečia netgi populiariausiais prekiniais ženklais pažymėtus gaminius. Kokybiškus prezervatyvus siūlančios el. parduotuvės siūlo įvairiausius prezervatyvų rinkinius, kurių pasirinkimas ir kainos tikrai jus nustebins.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos