Pirmadienis, 3 spalio, 2022

Refinansavimas – kada jis naudingas?

Dažnai refinansavimas mums atrodo kaip paslauga, kurios niekada neprireiks – jo reikia kažkam kitam, ne mums. Panašiai yra ir su paskolomis, kol… Vieną dieną mums prireikia finansinės pagalbos. Pradžia nebūna refinansavimas. Pradžia visada būna paprasta paskola. Jau tada kratotės šio vardo ir galvojate, kad galbūt galėtumėte viską netgi grąžinti anksčiau laiko, o ne vėliau. Tačiau galiausiai viskas susidėlioja taip, kaip likimui parankiau. Ir tiems, kam visgi prireikia refinansavimo, labai pasiseka, kad tokia paslauga kaip paskolos refinansavimas apskritai yra.

 

Staiga netekote darbo

 

Įsivaizduokite, reikiamu metu gaunate greitąjį kreditą ir vėliau jį sėkmingai grąžinate. Deja, staiga netenkate darbo. Tuomet padėti gali tik greituju kreditu refinansavimas. Juk jums reikia ir patiems pragyventi, ir sugalvoti, kaip grąžinti buvusį kreditą, o sąskaitoje švilpauja vėjai. Protingi pasirinkimai leis jums viską padaryti laiku ir sėkmingai, tad nenuleiskite rankų. Skolu refinansavimas bus reikalinga pagalba, tačiau ant laurų neužmikite – kuo greičiau stenkitės grąžinti, ką pasiskolinote.

 

Nelaimingo atsitikimo metu netekote turto

 

Kartais likimas krečia pokštus, kuriems nutikus nebeaišku, ar juoktis, ar verkti. Pavyzdžiui, gaisras sunaikina namus, turimą turtą. Jeigu žmogus turėjo paskolą, akivaizdu, kad jam dabar padės tik refinansavimas isiskolinusiems, nes netekus turto visos finansinės pajėgos pirmiausiai bus mestos siekiant apskritai užtikrinti normalias gyvenimo sąlygas. Kažkur prisiglausti, prasimaitinti, gauti daiktus, kurių dabar reikia, galbūt padengti gydymo išlaidas ir pan.

 

Realus pagerėjimas jau ant nosies

 

Dominas paskolos refinansavimas? Sužinokite daugiau Paskolu klubas svetainėje https://www.paskoluklubas.lt/refinansavimas

 

Kaip sutaupyti ir paskolas grąžinti greičiau, patarimai:

  • Nesvarbu, ar dabar jums ką tik suteikta paskola, ar paskolos refinansavimas, vertėtų susidaryti strategiją, kaip uždirbti, kaip taupyti ir kaip leisti. Jeigu viską darysite tik „iš akies“ ir pilnai neįvertinus visų aplinkybių, bus kaip tiems apkūniems žmonėms, kurie bando mesti svorį nieko per daug nedarydami ir dėl to visada lieka tokie patys. Suimkite save į rankas ir pasidarykite planą, kad perkreditavimas būtų grąžintas greičiau.
  • Pakalbėkite apie tai su visais šeimos nariais. Tegul jie žino refinansavimas, kas tai. Tegul jie suvokia būklę, kad ir kokia ši kritiška būtų. Gal norėsite apsaugoti savo vaikus ir nieko jiems nesakyti, tačiau žinokite, kad ir jiems reikia mokytis gyvenimo, o gyvenimas nebūna tik lengvas, jis būna visoks. Svarbiausia, kaip visa tai šeimai pateiksite. Kodėl jai verta žinoti? Tam, kad visi atitinkamai atsakingai leistų pinigus ar nesvajotų apie prabangą tuo metu, kai taupote ir atidavinėjate skolas.
  • Kalbėkite su savo darbdaviu apie tai, kokią algą gaunate. Gali būti, kad jūs jau nusipelnėte didesnės. Jeigu ne – klauskite, ką turėtumėte darbe daryti geriau, galbūt kažkokių atsakomybių daugiau prisiimti ar darbo valandų, kad alga pakiltų. Paskolos turintiems isipareigojimu bus grąžintinos lengviau, kai darbe uždirbsite oriai.
  • Nesiskolinkite papildomai iš draugų ar kaimynų. Įsivaizduokite, kad paskolu refinansavimas internetu jau buvo jūsų pasiektas paskutinis taškas. Jeigu skolinsitės dar ir iš draugų bei kaimynų, gyvenimas pradės byrėti. Geriau mąstykite apie drastiškas alternatyvas, tokias, kaip nekilnojamojo turto pardavimas ar darbas užsienyje, siekiant daugiau sutaupyti.
  • Mažinkite išlaidas. Jeigu kreditai isiskolinusiems suteikti dėl to, kad prieš tai išlaidavote, dabar pamirškite šūkį „gyvenu šia akimirka“. Akivaizdu, kad gyvenimas jūsų laukia ilgas ir sulauksite to momento, kada jūsų greituju kreditu refinansavimas turės būti pilnai grąžinamas. O grąžinsite jūs jį pats ar pati.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos