Pirmadienis, 3 spalio, 2022

Siuntų paieškos galimybė

Per visą savo gyvenimą kiekvienas tikriausiai esame išsiuntę bent vieną laišką ar siuntinį, o kai kurie tai daro nuolatos ir siunčia jų daugybę. Siunčiant daug siuntinių, ypatingai į užsienio šalis, labai svarbu, kad visos siuntos pasiektų adresatus. O jeigu tai siuntiniai, siunčiami savo pirkėjams, įsigijusiems prekes, tai ypatingai aktualu.

Pasitaiko atvejų, kuomet siunta kažkur užtrunka, todėl norisi žinoti, kur ir dėl kokių priežasčių tai atsitiko. Tam labai pagelbėja siuntų paieška, kurią gali atlikti bet kuris siuntinio siuntėjas ar net pats gavėjas. Tiesa, siuntų paieškos galimybė suteikiama tais atvejais, kai siunčiama siunta yra registruojama. Tik tokiu būdu galima sekti ar patikrinti jos kelią.

Siuntų paieškos funkcija yra labai paprasta ir ją turi kiekviena registruotus siuntinius vežanti bendrovė. Kurjerių tarnybos kitokių siuntų tiesiog nepriima, o siuntiniai pristatomi iki pat durų, todėl šios paslaugos yra kiek brangesnės nei siunčiant siuntinius paštu.

Siuntos numeris yra sugeneruojamas užsakymo įvykdymo metu, kuomet vežėjas suformuoja siuntą ir užregistruoja ją savo sistemoje. Šį siuntos numeriuką paslaugos vykdytojas pateikia užsakovui, kuris įvedęs jį į siuntų paieškos laukelį gali stebėti savo siuntinio kelionę. Gali matyti, kurioje šalyje siuntinys yra realiuoju laiku bei apie tai informuoti gavėją.

Kai kurios siuntos į užsienį iki adresato keliauja net per keletą šalių ir per keletą kurjerių atstovų. Todėl toks siuntų registravimas taip pat padeda ir pačiam vežėjui kontroliuoti savo klientų vykdomus užsakymus. Tokiu būdu visos siuntos turi aiškų kelią ir skaidrią kontrolę, todėl net ir nenumatytai prarastą siuntą yra žymiai lengviau atsekti bei surasti. Taip užtikrinamas ir sklandus įmonės darbas, ir kokybiškas klientų aptarnavimas bei paslaugos vykdymas.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos