Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Skardos lankstymo paslaugos

Jeigu jau išsirinkote savo namui skardinę dangą, didelė tikimybė neišsiversite be skardo lankstymo meistrų pagalbos. Jums pasisekė eigu stogas yra nesudėtinga, be jokių dekoratyvinių išsikišimų ir įdomių sprendimų, vienas ar du šlaitai, tokiu atveju pakaks pasigaminti parapetus ir vėjalentes ir stogo apdaila bus baigta.

Skardos lankstymas yra populiari paslauga visoje Lietuvoje, kiekviename mieste yra dešimtys meistrų kurie dirba su skarda ir turi savo gaminių pavyzdžius iš kurių galėsite pasirinkti jums patinkanti dizainą arba paprašyti įgyvendinti jūsų idėjas. Skardos lankstymas tai kūryba, žmonių skonis yra skirtingas, tad visi prašo vis kažko naujo ir tai leidžia skardos meistrams tobulėti. Tie laikai kai ant lietvamzdžių meistrai lankstydavo gėles ar kitus šedevrus, jau baigėsi, šiuo metu madingas paprastumas o savo išmonę žmonės išreiškia per fasado apdailą ar tvoros išvaizdą.

Skardos lankstymo paslaugos jums gali prireikti ir ateityje. Pasistačius namą galbūt nuspręsite tverti sklypą skardine tvora, apsaugoti arba apdailinti betono pamatus, reikės skardos gaminių pagal individualų užsakymą. Dar viena skardos panaudojimo sritis yra išorinės palangės. Priklausomai nuo namo fasado apdailos žmonės renkasi palanges iš molinių plytų, klinkerio plytelių arba skardines. Apie palanges a pagalvoti iš anksto nes kartu su skardinės stogo dangos užsakymu reikėtų nusipirkti tokios pat spalvos tiesios skardos iš kurios bus lankstomos palangės. Jeigu stogas iš skardos, namo kaminas taip pat tur būti iš skardos.

Kamino apdailai naudojama profiliuota skarda ir skardos lankstiniai specialiai pagaminti kaminui.

Skardos lankstymo namų sąlygomis padaryti neįmanoma nes tam reikalingos specialios staklės kurios gali palenkti skardą norimu kampu ir nukirsti. Atliekdami skardos lankstymo darbus meistrai išdėstys detales taip kad būtų kuo mažiau skrdos atraižų. Jeigu skardos gaminius teks vežti automobilių, saugiausia bus jei kiekvieną gaminį apvynios polietileno plėvele. Transportuojant gaminius eikia gerai pritvirtinti, kad skarda nejudėtų, nesusibraižytų ir nesusilankstytų kampai. Sugadintus skardos lankstinius bus sunku paslėpti jų defektus, turėsite nukirpti arba palikti taip kaip yra.

Atminkite, tvirtinant skardos gaminius negalima jų pjaustyti kampiniu šlifuokliu.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos