Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Skrydis oro balionu. Ką turite žinoti apie šią pramogą?

Norite kažkam padaryti staigmeną? Domina skrydis oro balionu? Lietuvoje šia pramoga galima naudotis praktiškai visus metus. Tai iš ties gana populiarus pasirinkimas dovanojimui, nes vis dėlto – ši pramoga gali būti skirta tiek pavieniams asmenims, tiek ir žmonių grupėms. Jeigu domitės kainomis, iš pradžių patartina plačiau pasidomėti kaip viskas vyksta. Ypač pabrėžiama tai, kad skrydis oro balionu yra skirtas ne visiems. Tad, jeigu patys esate iš tų, kurie labai bijo aukščio, tuomet įsitikinkite, kad to nebijo žmogus, kuriam įteiksite tokią dovaną. Apie skrydžius oro balionais reikėtų pasidomėti iš anksto, nes vis dėlto – tikrai nebus taip, kad atvyksite į vietą ir iš karto kilsite į orą.

Skrydis oro balionu kainuoja įvairiai, tačiau kaina nustatoma atsižvelgiant į kelis labai svarbius faktorius. Pirmiausia reikia pabrėžti, kad ne iš visų miestų pakylama. Yra bendrovės, kurios siūlo šią pramogą tik tam tikruose miestuose, tad turėkite galvoje, kad jums gali tekti nuvykti nemažą kelią iki pakilimo vietos. Tai, aišku, privers išlaidauti papildomai. Kaip bebūtų, labai svarbu žinoti, kad skrydžiai oro balionu gali būti vykdomi tiek žiemos metu, tiek ir vasarą. Viskas priklauso nuo oro sąlygų. Žiemos metu skrydžių kainos gali būti kiek menkesnės, nes tuo metu šios pramogos paklausa yra sumenkusi, bet štai – vasaros metu, skrydis gali pabrangti.

Kalbant apie kainas, bendrovės akcentuoja, kad jos mažėja didėjant keleivių skaičiui. Tai reiškia, kad mokama už vieną žmogų. Pavyzdžiui, skrendant balionu su pilotu, vienas žmogus moka didesnę kainą. Tačiau, jeigu tuo pačiu balionu kyla dar keli žmonės, tuomet kaina kažkiek mažėja. Tuo reikėtų pasidomėti iš anksto.

Kiekviena bendrovė pabrėžia, kad skrydžiai vykdomi tik po tam tikro pasiruošimo. Tai reiškia, kad atvykus į vietą, jūs būsite instruktuojami. Tai gali turkti netgi kelias valandas. Tai reikalinga tam, kad būtų užtikrinamas jūsų saugumas.

Galvojantiems kur kreiptis dėl skrydžio oro balionu, tiesiog patartina naudotis paieškos sistemomis – jose tikrai bus nemažai pasiūlymų, iš kurių liks atsirinkti geriausią.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos