Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Svetainės spintų idėjos

Spinta yra universalus ir praktiškas baldas, kuris gali būti statomas įvairiose namų erdvėse. Visgi atitinkamai namų erdvei turi būti pasirinkta ir atitinkamo dizaino, spalvų ir formų spinta. Svetainė – viena pagrindinių namų erdvių, kurianti reprezentacinį įvaizdį, todėl svetainės baldai turi būti pasirenkama itin atidžiai. Spinta statoma svetainėje atlieka ne tik daiktų talpinimo funkciją, bet ir prisideda prie bendro ne tik svetainės, bet ir visų namų interjero. Pateikiame patarimus kokias spintas rinktis svetainės erdvėje, o kurias verčiau palikti miegamajame ar kitose namų erdvėse.

Spintos dydis

Pieš renkantis svetainės spintą visų pirma svarbu išsimatuoti bendrą svetainės plotą. Spinta neturėtų užimti nei didžiosios nei pusės dalies viso bendro svetainės ploto. Atminkite, kad svetainėje be spintos bus ir kiti baldai, todėl spintą rinkitės atitinkamai pagal bendrą plotą. Turint mažą svetainės plotą spintą rekomenduojama rinktis kuo aukštesnę, taip taupant erdvės. Taip pat mažai svetainės erdvei rinkitės šviesesnių spalvų arba šviesios medienos spintą. Šviesios spalvos erdvę vizualiai didina.

Spintos tipas

Svetainės erdvei rekomenduojama rinktis spintas su stumdomomis durimis. Tokios spintos gerai įsilieja į aplinką bei sudaro vientisą plokštumą. Norint vizualiai sukurti didesnę erdvę puikus pasirinkimas yra spinta su veidrodžiu. Tokia spinta mažiau kris į akis ir taps puikiu interjero akcentu. Svetainės spintų nerekomenduojama rinktis su permatomomis durimis. Visgi svetainė yra reprezentacinė namų vieta, tad kad ir kaip dailiai sukabinti ar sulankstyti rūbai bus, spintoje su permatomomis durimis jie tikrai nesukurs elegantiško ir jaukaus vaizdo. Tokias spintas geriausia pasilikti miegamajam ar kitai namų erdvei.

Kalbant apie spintos dizainą, jis be abejo turi derėti prie bendro svetainės interjero. Jei jūsų namai yra modernaus stiliaus oazė, spinta taip pat gali būti dekoruota ryškesnėmis detalėmis. Na, o klasikos gerbėjai dažniausiai renkasi klasikines, natūralaus medžio spintas.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos