Pirmadienis, 29 lapkričio, 2021

Tentinių angarų statyba

Tentinis angaras – tai laikinas, lengvos, bet patikimos konstrukcijos statinys, kuris gali būti statomas bet kurioje laisvoje vietoje. Šių angarų statyba yra labai paprasta ir gali trukti nuo vienos dienos iki savaitės, priklausomai nuo tentinio angaro dydžio bei konstrukcijos sudėtingumo.

Tentiniai angarai būna įvairaus ploto, aukščio ir formos, todėl lengvai pritaikomi skirtingiems įmonių bei asmeniniams poreikiams. Šie statiniai paprastai statomi bet kurioje laisvoje vietoje, kuri yra patogi, o jų įrengimui nereikalingi jokie pamatai. Šie tentiniai angarai pasižymi itin tvirta ir patikima konstrukcija, todėl yra visiškai stabilūs ir be pamatų.

Tiesa, šiuo atveju labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją. Neapsigaukite, kai kuriais atvejais rinkoje siūlomi labai patrauklia kaina tentiniai angarai. Tačiau, kaip vėliau paaiškėja, kokybė jų yra gana prasta, konstrukcinės detalės gaminamos ne iš tokio tvirto metalo arba yra žymiai plonesni. Todėl tai daryti reikėtų labai atsakingai, idealiausia rinktis tuos, kurių parduodama produkcija turi daug gerų atsiliepimų.

Tentiniai angarai profesionalų surenkami per labai trumpą laiką, o jų statybai nereikalinga turėti nei specialių įrankių, nei varžtų. Visa konstrukcija surenkama su profesionaliomis komplektuojančiomis detalėmis, kurios įeina į gaminio komplektaciją. Jeigu angaro aukštis itin didelis, tam, žinoma, prireiks keltuvo, tačiau užsakius tentinio angaro statybos paslaugą iš pardavėjo, tuo rūpintis patiems taipogi nereikės.

Profesionaliai statomas iki 100 m2 angaras pastatomas įprastai vos per vieną dieną, didesnis – atitinkamai per ilgesnį laiką. Tačiau bet kuriuo atveju tentinio angaro statyba užtruks ženkliai trumpiau nei metalinio, o ir kainuos neabejotinai pigiau. O esant poreikiui ar pasikeitus sandėliavimo vietai, savo tentinį angarą be didelio vargo perkelsite į naują vietą. Svarbiausia tik turėti pakankamai laisvos vietos jam pastatyti.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos