Penktadienis, 21 sausio, 2022

Transporto nuoma Lietuvoje

Transporto nuomos paslaugos Lietuvoje yra gana plačios. Galima nuomotis tiek autobusus, tiek mikroautobusu, tiek minivenus, tiek ir lengvuosius automobilius. https://www.nlbus.lt yra iš tų įmonių, kurios siūlo keleivių vežimo paslaugas grupėms. Jeigu planuojate kelionę Lietuvoje ar užsienyje, tuomet reikėtų žinoti, kad visas nuomos procesas vyksta kiek sudėtingiau nei nuomojantis lengvąjį automobilį. Keleivių vežimo paslaugas siūlančios įmonės dabar pabrėžia, kad kiekvienas klientas gali pateikti savo pageidavimus, o paslaugų teikėjai tiesiog prie jų prisitaikys ir nustatys individualią kainą. Tad, jeigu domitės autobusų ar mažesnio transporto nuoma kelionėms su žmonių grupe, tuomet reikėtų labiau pasidomėti kaip viskas vyksta.

Norint išsinuomoti autobusą, pirmiausia turite nurodyti kur keliausite. Ne paslaptis kelionės kainą sudaro keli faktoriai. Vienu svarbiausiu laikomas nuvažiuotas kelias bei laikas. Logiška, kad tie klientai, kurie autobusą nuomojasi kelioms paroms, mokės didesnę nuomos kainą nei tie, kurie nuomojasi transportą tik dienai. Nuvažiuotas atstumas irgi yra labai svarbus, nes kartais kai kurios įmonės nurodo, kad per dieną autobusu nebus galima nuvažiuoti daugiau nei nustatyta riba. Ta riba dažniausiai siekia kelis šimtus kilometrų arba daugiau. Viskas priklauso nuo transporto nuomos įmonės.

Kalbant apie keliavimą po Lietuvą ar užsienį autobusais, verta žinoti, kad tokios įmonės privalo visus keleivius apdrausti. Draudimo klausimais keleiviams nėra reikalo domėtis, nes dažniausiai viskas yra įskaičiuojama į bendrą nuomos kainą. Turėkite galvoje, kad kuo daugiau žmonių keliauja, tuo mažesnę nuomos kainą tenka mokėti. Logiška, kad 50 žmonių individualiai sumokės mažiau, nei tarkime 30 žmonių, kurie keliauja analogišku transportu. Kartais įmonės nustato kainas būtent už autobuso nuomą, o kartais įkainiai gali būti taikomi pagal keleivius. Viskas priklauso nuo įmonės pasirinkimo ir jūsų derybinių jėgų.

Jeigu ieškote patikimos pervežimo įmonės, kuri galėtų pasirūpinti saugia jūsų kelione, tuomet reikėtų tokių vežėjų ieškoti internete. Ten jų rasite tikrai ne vieną ir ne du. Daugelis įmonių netgi siūlo specialias akcijas tam tikroms žmonių grupėms – moksleiviams, studentams ar net senjorams.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos