Penktadienis, 21 sausio, 2022

Trinkelių tipai: ką pasirinkti?

Trinkelės iš klinkerio

 

Klinkerio trinkelės yra vienos kokybiškiausių ir praktiškiausių trinkelių pasaulyje. Jos naudojamos tiek lauko, tiek vidaus apdailai. Puikiai tinka ir laiptams, kiemui bei vidaus sienoms. Viena ryškiausių klinkerinių trinkelių savybių yra ilgaamžiškumas, kuris reiškia ir patvarumą. Jos ypač yra atsparios klimato permainoms, kaip šalčiui, karščiui, drėgmei bei cheminėms rūgštims. Klinkerio trinkelės gali būti panaudojamos renovuojant seną namą arba statant naują. Šios trinkelės puikiai tinka tiek prie modernaus, tiek prie senovinio namo įvaizdžio. Taip pat klinkeris pasižymi dar viena nuostabia savybe – tai natūralia savo spalva. Degant trinkeles skirtingoje temperatūroje, jos įgauna skirtingus atspalvius bei laikui bėgant neblunka. Klinkerinės trinkelės vis labiau populiarėja, nes yra atsparios ekstremalioms gamtos sąlygoms, ilgaamžės bei natūralios.

 

Betoninės trinkelės

 

Taip pat egzistuoja ir betoninės trinkelės, tačiau jos labiau yra skirtos laukui, kaip pėsčiųjų takams ar automobilių aikštelėms. Šio tipo trinkelės taipogi yra atsparios besikeičiančioms oro sąlygoms, puikiai atlaiko žvarbias žiemas ar kaitrias vasaras. Betoninės trinkelės yra lengvai prižiūrimos bei itin praktiškos. Tačiau ieškant trinkelių vidinei apdailai, vis dėlto rekomenduojamos klinkerio trinkelės – agmeka.lt, nes tik jos yra skirtos vidiniam namų dizainui. O be to, klinkerinės trinkelės ir gražiau žiūrisi. Betoninės trinkelės, kaip ir klinkerio, yra atsparios dar ir druskoms, kurių žiemą pribarstoma gausiai. Dėl savo ypatingų savybių tiek betoninės, tiek klinkerio trinkelės nepakinta ištisus metus. Trinkelių pasirinkimas yra labai platus, todėl galima rinktis pagal savo turimą biudžetą. Atsižvelgiant į trinkelių išbaigtumą, nuo kurio priklauso ir gaminio kaina. Pavyzdžiui, sendintos trinkelės yra brangesnės, nes jas išdegti reikia ilgesnio laiko tarpo, o rezultatas – itin mažas vandens sugeriamumas. Tačiau, apsilankę parduotuvėje taip pat galite pasidomėti ar tuo metu yra taikoma kokia nors akcija klinkerio plytelėms.

 

Akcija klinkerio trinkelėms

 

Nors trinkelių kaina ir svyruoja priklausomai nuo jų išbaigtumo bei savybių, trinkelės išlieka gana brangios. Tačiau geriau pasidomėjus ir išanalizavus trinkeles parduodančių įmonių pasiūlymus, galima rasti akcijų. Pavyzdžiui, akcija klinkerio trinkelėms perkant internetu – itin dažnas pasiūlymas, kurio nerasite fizinėje parduotuvėje ir atvirkščiai.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos