Antradienis, 18 gegužės, 2021

Universalus depiliacinis vaškas plaukeliams šalinti

Depiliacinis vaškas iš granulių

Vaškas depiliacijoje naudojamas labai skirtingas, todėl kiekvieną rūšį galima vertinti kaip skirtingas depiliacijos priemones. Šiuo metu dažnai naudojamas vaškas yra vadinamas kietuoju ir yra tinkamas net ir jautresnei odai. Tiesa, kad jį naudoti reikia turėti specialų aparatą, kuris tinkamai pašildytų šį vašką. Žinoma, tą daryti galima ir paprastuose puoduose, tačiau tuomet reikia atsargiai elgtis ir prižiūrėti, kad vaškas būtų tinkamos temperatūros ir neperkaistų. Šio vaško nepatartina dėti į mikrobangų krosnelė ar į orkaitę.

Kietasis depiliacinis vaškas, tinka naudoti jautresnėms vietoms, pavyzdžiui veido ir bikini zonos depiliacijai, nes jis nesukelia skausmo ir lengvai pašalina net ir trumpus plaukelius. Kaip ir įprasta, vašką reikia mentele tolygiai paskirstyti ant odos, o vaškui sukietėjus nuplėšti prieš plaukų augimo kryptį. Po depiliacijos nerekomenduojama būti saulėje ar soliariume. Geriausia po procedūros sudrėkinti ir atgaivinti odą, kad lygi oda atrodytų dar gražiau.

Kad depiliacinis vaškas būtu veiksmingas, dažniausiai reikia, jog plaukeliai būtų bent 2 milimetrų ilgio, tuomet juos lengviau pašalinti, o procedūros nereikia kartoti dešimt kartų. Per ilgi plaukeliai taip pat nėra gerai, juos tuomet reikia patrumpinti iki 5 milimetrų. Kietasis vaškas iš granulių būna tinkamas ir labai trumpiems plaukeliams, bet tuomet reikia ieškoti būtent tokiems plaukeliams skirto vaško, kurio rasite kosmetikos parduotuvėse.

Nors kietasis depiliacinis vaškas iš granulių, kurį rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/, yra neskausmingas anaiptol nei kitos depiliacijos priemonės, reikia turėti omeny, kad malonu taip pat nebus, visgi plaukai raunami su svogūnėliu, o tai reiškia, kad bent lengvą skausmą jausite. Kiekvienas žmogus skausmą jaučia skirtingai, galbūt, jums tai pasirodys visiškai neskausminga, o kitam gali būti atvirkščiai. Tačiau tam, kad kurį laiką būtų galima džiaugtis švelnia oda, šiek tiek skausmo netūrėtų pakenkti, ypatingai jei nuo kitų depiliacijos priemonių jaučiatės ne ką maloniau. Visuomet reikėtų prisiminti, kad depiliacija vašku silpnina plaukelius ir kaskart ataugs vis silpnesni, todėl jūs turite pasirinkti kokios depiliacijos priemonės tinka labiausiai.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos