Penktadienis, 21 sausio, 2022

Vaikiškų paspirtukų mados

Vaikiškas paspirtukas yra viena pirmųjų vaiko transporto priemonių, kuri ne tik puošia vakarinius pasivaikščiojimus, bet ir daro juos aktyvius bei sveikus.

Vaikiškas paspirtukas – puikus pasiruošimas važiuoti dviračiu.
Atrodytų, kad tai tik vaikiškas žaislas. Bet jis prisideda prie fizinio jūsų mažylio tobulėjimo. Ir tai ne tik pasivaikščiojimas gryname ore. Važinėjimas paspirtuku stiprina vaiko kaulus ir raumenis, vysto kvėpavimo ir širdies bei kraujagyslių sistemą, vestibiuliarinį aparatą. Taip pat moko išlaikyti pusiausvyrą.

Patogiausias būdas išsirinkti paspirtukas internetu, rasite tobulą vaikišką modelį savo vaikui. Rinkoje yra įvairių tipų paspirtukų: dviratčių, triračių ir keturračių – mažiesiems. Ryškių dizainų ir spalvų įvairovė – galimybė pasirinkti vaikišką paspirtuką tiek berniukui, tiek mergaitei.

Daugumoje paspirtukų modelių yra reguliuojamos rankenos, prisitaikančios prie individualaus vaiko ūgio, vadinasi, juo naudotis vaikas galės kelerius metus. Taip pat galite pasirinkti medžiagą iš kurios jis pagamintas: metalinį, plastikinį arba kombinuotą ir ratus: gumą arba plastiką, kojos atramos plotį ir ilgį, taip pat nuspręsti dėl svorio.
Jei pasirinkote vaikams skirtą triratį motorolerį, atkreipkite dėmesį į ratų išdėstymą. Motoroleris, kurio vienas ratas priekyje ir du gale, yra skirtas vaikams nuo 3 metų. Šis dizainas neleidžia vaikui pagreitėti ir yra tinkamesnis mokymuisi.

Du ratai priekyje ir vienas gale labiau tinka 5-6 metų vaikams. Juos sunkiau valdyti, tačiau jie yra naudingesni anatominiu požiūriu.

Paspirtukai gali būti su šviečiančiais ratais, sulankstoma konstrukcija, todėl ji pasiimti galite kur bevažiuotumėte.
Šiandien beveik visi vaikiškų paspirtukų modeliai pasižymi margomis ir ryškiomis spalvomis, sukurtomis tam, kad važiavimo procesą nuo monotoniško pasivažinėjimo paverstų malonia pramoga. Jei kalbėsime apie motorolerių spalvą berniukams ir mergaitėms, tada šiandien galite rasti visiškai skirtingų spalvų modelių: nuo standartinių mėlynos ir rausvos iki bordo, žalios ir violetinės atspalvių.

Paskutiniai įrašai

Panašios naujienos